Поурочный план 1 класс

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Күні:

Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 1 Сабақ 6

Сабақтың тақырыбы

Менің сүйікті түсім. Ii-Jj әріптері

Сабақтың мақсаты

Диалогтық қарым-қатынасқа түсе отырып, сөздік қорын молайту.

Оқытудың нәтижелері

Диалогтық қарым-қатынасқа түседі.Сөздік қоры молаяды.

Негізгі дерек-көздер

Түстердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер. интербелсенді тақта

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау. Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту

Сабақтың барысы


Топқа бөлу





Түстер арқылы топқа бөлу.


Түстердің суреті


2 минут


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Түстерді бір-бірлеріне ұсына отырып, бір-бірлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Түстердің суреттері

5 минут

Үй тапсырмасын тексеру.

«Уақыт шеңбері» әдісімен үй тапсырмасын бекіту.

Жазбаша жазып келген тапсырмаларын оқытып, бағалату.

Берілген сұрақтарға жауап беру арқылы диалогтық қарым-қатынасқа түседі.


Сыныптасын критериалды бағалау.


Бағалау прақшасы, Түстер

Жаңа сабақтың таныстырылымы

5 минут




«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу.

Интербелсенді тақтадан суреттер көрсетеді

Интербелсенді тақтадан суреттерді көріп, сұрақтарға жауап беріп, сабақтың тақырыбын ашады.

Сыныптасын критериалды бағалау.


Бағалау прақшасы,

Жаңа сабақты қолдану

7 минут





3 минут

Оқулықтағы жаттығуларды орындату.





Сәйкестендіру кестесін толтырту.

Берілген жаттығуларды орындайды,


Адасқан әріптерді ретімен сәйкестендіреді.

Сыныптасын бағалау.


Бағалау прақшасы, Түстер

Жаңа сабақты қорытындылау


5 минут

Жинақтау. «Ыстық орындық» әдісмен жаңа сабақты қорытындылау.

Әр топтан бр оқушы шығып, ыстық орындыққа отырып, срақтарға

Сыныптасын критериалдыбағала

Бағалау прақшасы,

3 минут

Бағалау. Топтық бағалау.

Түстер арқылы формативті бағалау.


Бағалау критерийлеріне

формативті бағалау.

Сыныптасын критериалды бағалау.


Бағалау прақшасы,

2 минут

Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату

Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазып, рефлексия парағына жаыстырады.


Рефлексия парағы, стикерлер

1 минут

Үйге тапсырма беру.


Күнделікке жазып алады.


Күнделік