Открытый урок на тему My favourite subject is PE? (5 класс)

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Қысқа мерзімді жоспарлау 3 Байсенгирова А


Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 5 а,б

Сабақтың тақырыбы

My favourite subject is PE?


Сабақтың мақсаты

Оқушыларға бір-бірлерінің cүйікті пәндері туралы таныстыру. Диалогтық қарым-қатынасқа түсе отырып, сөздік қорын молайту.

Оқытудың нәтижелері

Ағылшынша санай алады. Қай жерге тұратыны туралы айта алады. Диалогтық қарым-қатынасқа түседі. Сөздік қоры молаяды.

Негізгі дерек-көздер

Жемістердің суреті, плакат, маркер, бағалау парақшасы, стикер.

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.

Сабақтың барысы


Топқа бөлу





Жеміс атауларымен оқушыларды 2 топқа бөлу. «Apple», «Orange»


Жемістердің суреті


2 минут


Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Жемістерді бір-бірлеріне ұсына отырып, бір-бірлеріне тілек айтқызу арқылы сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.


Жеміс суреттері

5 минут

Үй тапсырмасын тексеру.

[link]  ['wɪntə]


Жаңа сөздермен танысу

июль

August

[ɔ'gʌst]

август

September

[sep'tembə]

сентябрь

October

[o̷k'təubə]

октябрь

November

[nəu'vembə]

ноябрь

December

[dı'sembə]

декабрь


Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

Жаңа сабақты қолдану

7 минут

3 минут

«Суреттеу» стратегиясы бойынша жаңа сабақтың тақырыбын ашқызу.


Ex 3p 115 .



Суретпен жұмыс жасалады.


Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

Жаңа сабақты қорытындылау


5 минут

Жинақтау. «Суретпен жұмыс» әдісімен жаңа сабақты қорытындылау.

Ex 4, 5p 115

Ағылшын сөздерді суретке қарап табады.


Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

3 минут

Бағалау. Топтық бағалау.

Жеміс-жидектер түрімен формативті бағалау.

Көк алма – толық түсіндім

Құлпынай – жартылай түсіндім

Апельсин – мүлдем түсінбедім.

Бағалау критерийлеріне сүйене отырып топ басшысы топ мүшелерін бағалатады.

Жемс-жидек түрлерімен формативті бағалау.

Сыныптасын критериалды бағалау.

Жеміс-жидек түрлерімен формативті бағалау

Бағалау прақшасы, жеміс-жидек түрлері

2 минут

«КҮН» кері байланысын орнату. Тақтаға күннің сары дөңгелегі ілінеді, сабақ соңында оқушылар күн сәулелерін іледі. Ол үшін оқушыларға сары түсті сәуле-бүгінгі сабақ өте ұнады, өзіме қызықты мәліметтер алдым. Көгілдір түс- сабақ қызық емес, ешқандай пайдалы мәлімет алғаным жоқ.



[pic]








Рефлексия парағы, стикерлер

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Ex 18.p25

Күнделікке жазып алады.


Күнделік