|
Английский ксп 5 класс How many stamps have you got?
Автор публикации: Оразова Г.Б.
Дата публикации: 2016-05-05
Краткое описание: ...
Сыныбы 5 В | Күні: 23.11.2015ж Пәні: ағылшын тілі | Сабақтың тақырыбы: | How many stamps have you got?
| Сабақтың мақсаты: | To know and use the terms that are connected with “Numerals”; Listen, learnandpronounce; Individualandgroupfeedback.
| Керекті жабдықтар: | 5 сынып оқулығы «Messages» Diana Gooday, Noel Gooday, Miles Craven , сөздік,мобильді телефон,интерактивті тақта, маркер Флипчарт,интерактивті тақта, түрлі-түсті бояу | Күтілетін нәтиже: | They will know and use the terms that are connected with “Numerals”; They will be able to pronounce and count with using numerals; They will be able to work individually and in group.
|
| Сабақтың барысы | Сабақ кезеңдері | Уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушы әрекеті | Кіріспе | 7 мин | Сәлемдесу Good afternoon, children! Good afternoon, good afternoon, Good afternoon to you! Good afternoon, good afternoon, We are glad to see you! «Камераға түсу» ойыны арқылы бөлінеді «Құпия сурет» әдісі. | Мұғаліммен танысады. Оқушылар ортаға шығады.Камераға екі адам түседі дегенде екі адамнан бір-бірін ұстап қалады. 3 дегенде 3 адамнан топтасады. 5 дегенде бес адам топтасып екі топқа бөлінеді. Әр топ берілген суретке қарай отырып берілген оқушының күн тәртібін айтып береді. | Тұсаукесер | 5 мин | I have got a father, I have got a mother. I have got a sister, I have got a brother. Father, mother, sister, brother. Hand in hand with one another… Бейнежазба “Have you got a ruler”
| Тақпақ қайталайды, оқиды
Бейне жазба арқылы сабақтың тақырыбын ашу | Негізгі бөлім | 2 мин
5 мин
9 мин | Жаңа сөздер A stamp, a box, a badge, a postcard, a shell, a popstar, a photo, a model car, a coin, an apple, an orange, a pear Кестеге қарай отырып have got/haven’t got құрылымдарын жаттықтыру. Мәтінмен жұмыс. «Стикердегі сауал» әдісі | Оқушылар жаңа сөздердің оқылуы және аудармасымен танысады. Кестені пайдалана отырып have/has got құрылымының қолданылуымен жаттығады. Мәтінді оқып шығып, стикердегі сұрақтарға жауап береді
| Қорытынды | 7 мин | Деңгейлі тест орындау «серпілген сауал» әдісі | Оқушылар А, В, С деңгейлі тест тапсырмаларын орындайды. Жауабын тексере отырып, өзара бағалайды. Оқушылар қолдарына берілген зат есімдердің көпше түрін атайды | Бағалау | 3 мин | Бас бармақ әдісі | Оқушылар бармақ көрсету арқылы өз білімдерін бағалайды. | Рефлексия | 5 мин | Кері байланыс. «3 минуттық пауза» 1 мин Маған ұнады ………………………………… Маған қиын болды ………………………………… Мен үшін ……………………………… Алдағыуақытта ………………………
| Балалар өз ойларын айту арқылы кері байланыс орнатады | Үй жұмысы | 2 мин | WB ex.1 p.58 |
|
|
|