Розробка уроку в першому класі по темі Іграшки

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Розробка уроку в першому класі по темі "Іграшки".

Цілі уроку:

  • познайомити учнів з новими лексичними одиницями за темою "Іграшки";

  • познайомити учнів з новими буквами англійського алфавіту D d, С с

  • повторити числівники від 1 до 8;

  • практикуватися в діалогічному спілкуванні;

  • закріпити знання по раніше вивчених буквах і звуків.

Цілі розвитку:

  • розвивати пізнавальні процеси, пам'ять, увагу, уяву;

  • розвивати розумові навички;

  • розвивати аудитивні навички;

  • розвивати і формувати інтелектуальну сферу.

Цілі виховання:

  • виховати бажання спілкуватися англійською мовою;

  • виховати етику взаімовідношень;

  • виховати ініціативність і активність у бесіді.

Мета методична:

створити на уроці умови для прояву пізнавальної активності учнів.

Форма проведення уроку: рольова гра.

Форма організації діяльності учнів: фронтальна робота, індивідуальна робота.

Види рольової діяльності: монологічно підготовлена ​​мова, монологічно непідготовлена ​​мова, діалогічна мова.

Організація спілкування: монолог, діалог.

Обладнання уроку: Набрана тема уроку, картинка міски й ковбаси, коробка, іграшки, аудіомагнітофон, картки з буквами і мультимедіа.

Хід уроку.

1.Організаціонний момент:

Teacher: Good morning, boys and girls.I 'm glad to see you.

Children: (співають пісню)

Good morning, good morning,
Good morning to you,
Good morning, good morning,
I'm glad to see you.

Teacher: Sit down, children, and let's get ready for the lesson. Let's begin it.

2. Повідомлення теми та мети уроку

Teacher: Діти, сьогодні на уроці ми будемо вивчати букву D d та букву Сс, назви нових іграшок, будемо грати, співати пісні і малювати.

Children: Very good!

3. Фонетична зарядка

Teacher: Давайте проведемо мовну гімнастику. Послухайте історію:

Ведмедик Teddy ішов по осінньому лісові і почув як вітер зриває з дерев листочки. Вони шелестять англійським звуком [sh]. По дорозі до нас ведмедику зустрілася жабка, яка проспівала йому пісеньку за допомогою звука [w]. Ви всі гарно знаєте, що ведмедик дуже незграбний. От і цього разу він наступив на змію, яка зашипіла англійським звуком [θ], до того ж змія була стара і від злості у неї випав зуб, тому вона почала шипіти на ведмедика звуком [ð].

4. Основна частина

4.1 Назви іграшку

Teacher: Діти, у мене на столі стоять іграшки, назви яких ви вже знаєте. Назвіть їх. (проводиться повторення раніше вивчених лексичних одиниць).

4.2 Опис іграшки

Ви сьогодні принесли свою найулюбленішу іграшку. Опишіть її.

Children: It's a …. (Cat, pig, horse, fox ....)

It's a big ….It 's a big, black ....

4.3 Введення героя

Учитель дістає нову іграшку.

Teacher: It's a dog. Say after me. A dog. Once again. A dog.

4.4 Введення НЛО

- Діти повторюють за вчителем нове слово ланцюжком.

- Діти проговорюють нове слово, як би його проговорювали інщі тварини. (наприклад, як вед мідь , лиса, заєць, вовк, папуга, слон, соловейко,….)

4.5 Повторення лексичного матеріалу

Teacher: Діти, давайте привітаємося з нашим новим другом.

Children: Good morning, dog.We are glad to see you.

Teacher (dog): Good morning.I 'm glad to see you, too.

Teacher: Давайте запитаємо у нашого друга як його справи, звідки він, як його звуть, Скільки йому років.

Children:

What's your name?
Where are you from?
Нow old are you?
How are you?

Teacher (dog): How are you, children?

Сhildren: We are fine, too.

Діти разом з "собакою" співають пісню "How are you, my friends ".

Teacher (dog): Thank you, my dear children.I see you know this song very well, but I don't know your names.

Діти називають свої імена: I'm Olya ...

Фізична хвилинка:













Teacher: Діти, наш новий друг dog любить їсти ковбасу і він приніс нам її в мисці, але не може її порахувати:

Now, children, look into the bowl: How many sausages are there in the bowl? Can you count sausages, children?

Діти хором рахують ковбасу у місці.

4.6 Гра «What is it?»

Teacher: Now, children, let's play a game.

На екрані учитель показує різні іграшки: What is it?

Pupil 1:

It's a ........

4.7 Введення нового героя

Лунає стук у двері.

Teacher: Хто ж це до нас іде? I think it's a new toy. What is it, children?

Діти по черзі задають питання: Is it a .... (monkey, bear, wolf).

Діти не можуть відгадати  назву нової іграшки.

4.8 Введення НЛО

Teacher: It's a cat. Say after me. A cat. Once again. A cat.

    • Діти повторюють нове слово по рядам.

    • Повторюють нову лексику шепотом, ступочать ногами або плескають у долоні.

4.9 Вивчення нових букв

Teacher: діти, наш кіт приніс нам чарівну коробочку, а в ній - нові букви.

Children, today we have the letters D d and Cc.

Написання букв в повітрі.

Написання друкованої та письмової букви по половині рядочка.

Teacher: Діти, наші гості можуть допомогти нам вивчити ці букви.

Учитель пише на дошці букви.

Teacher: Now open your соруbooks and write the letter D d and them letter Cc.

Teacher: Children, Dd is for dog. Cc is for cat.

5. Заключна частина

5.1 «Відкритий мікрофон»

Teacher: І на останок, наші гості хотіли би взяти у вас інтерв’ю.

    • що вивчили на уроці;

    • що пригадали;

    • що сподобалося;

    • що не сподобалося.

Teacher: Children Say good bye to your new friends.

Children:

Good bye, dog.
Good bye, cat.
See
you.

5.2 Оцінювання

(зазначити хто працював краще на уроці)

The lesson is over. Good bye