Сыныбы: 10 №10
Мерзімі: 3.10.16
Тақырыбы: Memory
Мақсаты: To memorize the information in need.
Міндеті: 1) лексикалық сөздік қорын молайту, ережені түсіну
2) диалогтық оқыту жүйесін дамыту, сөйлеу тілін қалыптастыру
3) тілге деген қызығушылығын арттыру. Сөйлеу тілін дамыту
Сабақ типі: жаңа білім беру- оқу тәжірибесінде пайдалану
Сабақ формасы:
Оқушылардың дамытушылық әрекетін құрамдастырушы формасы: жеке, жұптық, топтық, ұжымдық жұмыс
Сабақ түрі: модульдық оқыту
Күтілетін нәтиже: еске сақтау қабілетін дамытып үйренеді
Сабақ барысы:
ұйымдас-тыру кезеңі
Сәлемдесу, күнді және ауа райын сұрау, оқушыларды түгендеу.
Оқушыларды топқа бөлу. Топ басшысын тағайындау. Топтың хал-ахуалын жақсарту мақсатында тренинг уйымдастыру
Сәлемдеседі, топқа бөлінеді, тренингке жалпы атсалысады.
Үй жұмысын пысықтау (актуализация):
Learn idioms
To learn idioms with translations
білім (кім? Не? Қандай? Қалай? Нені? Қашан? Не істеді? Толық ақпарат іріктеледі)
Негізгі бөлім: жаңа сабақ
(мақсатын ашу)
memory
Look at this numbers and objects for 30 second and try to memorize them. Then close the book and write down the numbers and objects you can remember.
түсінік
(неге? Неліктен? Себебі? Не үшін? білімді тереңдету үшін қолданылады)
Мақсатты тұжырымдау
vocabulary
Before reading the text study the words
қолдану
(оқулықпен жұмыс. Қарапайым тапсырмалар орындалады)
Жаңа сабақты пысықтау
Reading with continuing
Read the first part and complete the sentences
Read the second part and correct the sentences
Read the first part and match the brain age and professions
талдау
(салыстыр, айырмашылығы неде? Ұқсастығы неде? Тақырыптың басты идеясын жаз- деген тапсырмалар болуы керек, немесе 1-3 тап-ды Венн диаграммасы арқылы қамтуға болады)
Пысықтау-ды қорыту (тренинг)
Match the words and definitions
Focus on grammar: countable and uncountable nouns
жинақтау (қорытынды шығаруға бағытталған: мазмұнды жүйеле, анықтама бер, кесте, сызба толтыр, сөзжұмбақ, ребус шеш сияқты т.б сөздер тапсырма шартында болу керек)
Қорытынды
(диагностика)
Some u nouns have different meanings when they are used as countable. What is the difference in meaning between the two uses of each noun
бағалау (сен қалай ойлайсың? Не істер едің? Деген сөздер тапсырма шартында болу керек)
Рефлексивті Бағалау кезеңі
Блум таксономиясы бойынша бағалау критерийі арқылы өздерін бағалаттыру Фишкамен топты бағалау
Кері байланыс «мен не үйрендім»
Бағалау парағын толтыру
Блум таксономиясы бойынша бағалау критерийі арқылы өздерін бағалаттыру Фишкамен топты бағалау
Кері байланыс «мен не үйрендім»
Бағалау парағын толтыру
Үйге
Retell the text on p. 46