Сабақтың тақырыбы: Дәрігерде (At the doctor’s)
Сынып: 7 сынып
Мерзімі:
Сабақ мақсаттары:
Білімділік: - ауру түрлеріне байланысты жаңа сөздермен таныстыру;
Дамытушылық: - тақырып бойынша сөз қорын байыту, оқу, сөйлеу, жазу мәнеріне машықтандыру;
Тәрбиелілік: - денсаулықты сақтауға, салауатты өмір салтын ұстануға тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: жаңа білімді ұсыну
Құралдар: оқулық, дәптер, интербелсенді тақта, қарындаштар мен фломастерлер
Әдіс-тәсілдер: тыңдау, дыбыстау, сөйлеу, оқу мәнері, тақтамен жұмыс, жұппен жұмыс, шығармашылық жұмыс
Оқытунәтижесі: оқушы тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді меңгеріп, оқып, өз ойын жеткізе алады, жұппен, тақтамен жұмыс істеуге дағдыланады.
Сілтеме: оқулық 7 сынып
Сабақ кезеңдері
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушылардың іс-әрекеті
I Ұйымдастыру кезеңі
Миға шабуыл.
Білу
ББЖТ
1
ББЖТ, ЖЕСО
3
СТО, АКТ
2
СТО, АКТ
2
Good morning! How are you? Who is on duty? Who is absent? What is date today?
НЗМ жаттығу.
Тыңдау мәнері
Тыңдау мәнері
Good morning, teacher? We are OK. I’m on duty today!
Бойларын сергітіп, жаттығу жасайды.
Диалогты тыңдап, сабақтың тақырыбын ашады.
Жаңа сөздерді тыңдап, мұғалімнің соңынан қайталайды.
Headache, a cough, feel sick, a cold, a stomach ache, an earache, feel fizzy
ББЖТ
1
Дене мүшелерін атау арқылы топқа бөлу.
Түсіну
ББЖТ, ДО, СТО
6
Мәтінді оқытады.
«Treating a patient»
Мәтінді оқып, сұраққа жауап береді. Мәтінді талдайды.
-What happened to Bolat?
Problem:
Diagnosis:
Treatment:
Қолдану
СТО, өзара бағалау, көшбасшылық
10
1)Суретпен жұмыс.
Сөйлеу мәнері
2)Дәптермен жұмыс
1) –What is wrong with children?
2) Writing.
Талдау
СТО, ТжДО
10
Әр жұпқа ауру түрлері таратылады, сол ауру түрлерін қолданып, диалог құрастыру
Headache, a cough, feel sick, a stomach ache, an earache, feel fizzy
Синтездеу
СТО, ТжДО, көшбасшылық
7
Сөзжұмбақ құрастыру
Бағалау
СТО, ОүБжОБ
2
Стикерге бағаланады.