My name is Omar тақырыбында 5 сыныпқа арналған сабақ жоспары

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Қысқа мерзімді жоспарлау 1


Пәні: Ағылшын тілі

Сынып: 5

Сабақтың тақырыбы

Менің атым Омар.My name is Omar

Сабақтың мақсаты

Диалогтік оқыту арқылы жаңа сабақты меңгерту. Есте сақтау қабілеттерін арттыру.

Оқытудың нәтижелері

Диалогтік қарым-қатынасқа түсе отырып, жаңа сабақты меңгереді. . Есте сақтау қабілеттері артады.

Негізгі дерек-көздер

Қима қағаздар, плакат, маркер, түрлі-түсті гүлдер, бағалау парақшасы, оқулық.

Модульдің кіріктірілуі

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту

Сабақтың барысы


15 минут

Оқулықтан Омардың суретін көрсетіп, түрткі сұрақтар қою арқылы сабақтың тақырыбын ашу.

  1. Қалай ойлайсыңдар суретте кім бейнеленген?

  2. Омар деп атауларының себебі неде?

  3. Оқулықта Омардың орнына өздеріңді қойып не айта аласыңдар?

«Ассосиация» әдісі бойынша топтық жұмыс жасату.

«Джиксо» әдісі бойынша топтық бағалау жүргізу.

Сұрақтарға сыни тұрғысынан ойлана отырып жауап бере отырып, топтаса жұмыс жасайды.

Топтық бағалау.

Түрлі-түсті гүлдермен форматиивті бағалау


Плакат, маркер, бағалау парақшасы

Жаңа сабақты қолдану

10 минут

«Мозайка» әдісі бойынша оқулықта берілген жаттығулармен жұмыс жасату.

Қима қағаздард берілген жаттығу жұмыстарын топтасып орындап, қима қағаздардан гүл құрастырады.

Топтық бағалау.

Түрлі-түсті гүлдермен форматиивті бағалау


Қима қағаздар, түрлі-түсті гүл, бағалау парақшасы, оқулық.

Сергіту сәті

3 минут

Ән айтқызу арқылы сергітіп алу.

Әр топ өздерінің топ аттарна байланысты өлеңнің 1 шумағын айту арқылы сергі алады.

Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау


Жаңа сабақты қорытындылау


5 минут

«Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша жаңа сабақты қорытындылау.

Интербелсенді тақтадан көрсетілген зымыран сұрақтарға жауап бру арқылы жаңа сабақты қорытындыайды.

Топтық бағалау.

Түрлі-түсті гүлдермен форматиивті бағалау


Түрлі-түсті гүл, бағалау парақшасы, оқулық.

4 минут

Бағалау. Топтық бағалау жүргіздіру.

Түрлі-түсті гүлдермен формативті бағалау.

Топ басшылары бағалау критерийлеріне сүйене отырып, топтық бағалау жүргізеді.

Топтық бағалау.

Түрлі-түсті гүлдермен форматиивті бағалау


Түрлі-түсті гүл, бағалау парақшасы, оқулық.

2 минут

Не ұғындым? Не ұғынғым келеді? Не ұсынамын? Деген сұрақтарға жауап бергізіп, кері байланыс орнату

Берілген сұрақтарға жауаптарын стикерге жазып, рефлексия парағына жаыстырады.


Рефлексия парағы, стикерлер

1 минут

Үйге тапсырма беру.

Диалог құрастыру.

Күнделікке жазып алады.


Күнделік