Сыныбы: 7 №8
Мерзімі: 27.09.16
Тақырыбы: Life style in Britain
Мақсаты: to learn life styles of Britain
Міндеті: 1) лексикалық сөздік қорын молайту, ережені түсіну
2) диалогтық оқыту жүйесін дамыту, сөйлеу тілін қалыптастыру
3) тілге деген қызығушылығын арттыру. Сөйлеу тілін дамыту
Сабақ типі: жаңа білім беру- оқу тәжірибесінде пайдалану
Сабақ формасы:
Оқушылардың дамытушылық әрекетін құрамдастырушы формасы: жеке, жұптық, топтық, ұжымдық жұмыс
Сабақ түрі: модульдық оқыту
Күтілетін нәтиже: Қазақстандағы жануарлар туралы және табиғаты жайлы сөйлеуге үйренеді
Әдіс –тәсілдер:
Сабақ барысы:
ұйымдас-тыру кезеңі
Сәлемдесу, күнді және ауа райын сұрау, оқушыларды түгендеу.
Оқушыларды топқа бөлу. Топ басшысын тағайындау. Топтың хал-ахуалын жақсарту мақсатында тренинг уйымдастыру
Сәлемдеседі, топқа бөлінеді, тренингке жалпы атсалысады.
Үй жұмысын пысықтау (актуализация):
dialog
Ex.8.,9. Dialog and essay about how to people keep fit
білім (кім? Не? Қандай? Қалай? Нені? Қашан? Не істеді? Толық ақпарат іріктеледі)
Негізгі бөлім: жаңа сабақ
(мақсатын ашу)
vocabulary
Put the words in the box under the following headings
Work with vocabulary
түсінік
(неге? Неліктен? Себебі? Не үшін? білімді тереңдету үшін қолданылады)
Мақсатты тұжырымдау
Work with the text
Read the text and learn about Britain teenager’s lifestyle
Worked with the text
қолдану
(оқулықпен жұмыс. Қарапайым тапсырмалар орындалады)
Жаңа сабақты пысықтау
Writing
11. Write about these things and read it to the class. What’s good or bad about them?
талдау
(салыстыр, айырмашылығы неде? Ұқсастығы неде? Тақырыптың басты идеясын жаз- деген тапсырмалар болуы керек, немесе 1-3 тап-ды Венн диаграммасы арқылы қамтуға болады)
Пысықтау-ды қорыту (тренинг)
interview
Talk about your every day’s diet. How could you change your lifestyle
Dialog
жинақтау (қорытынды шығаруға бағытталған: мазмұнды жүйеле, анықтама бер, кесте, сызба толтыр, сөзжұмбақ, ребус шеш сияқты т.б сөздер тапсырма шартында болу керек)
Қорытынды
(диагностика)
Exercise
12. look at the stress mark. Listen and practice saying the words/ then put each words in the correct column
Wrote essay
бағалау (сен қалай ойлайсың? Не істер едің? Деген сөздер тапсырма шартында болу керек)
Рефлексивті Бағалау кезеңі
Блум таксономиясы бойынша бағалау критерийі арқылы өздерін бағалаттыру Фишкамен топты бағалау
Кері байланыс «мен не үйрендім»
Бағалау парағын толтыру
Блум таксономиясы бойынша бағалау критерийі арқылы өздерін бағалаттыру Фишкамен топты бағалау
Кері байланыс «мен не үйрендім»
Бағалау парағын толтыру
Grammar
Pronunciation
Use the new words
Easily speak
Үйге
Write a short composition. Use the question as a plan