Урок английского языка. 2 класс с углубленным изучением. Краски осени

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...



План-конспект відкритого уроку з англійської мови у 2- Б класі

з теми «Природа. Кольори осені»,

проведеного в рамках шкільного конкурсу

«Кращий урок компетентнісного спрямування»

Іващенко В.О.


Тема: Природа. Кольори осені.

Цілі:

- навчальна: а) формувати предметні компетентності з іноземної мови:

- фонологічну (навчати та відпрацьовувати правильну вимову іншомовних слів); - лексичну (відпрацювати вживання вивчених лексичних одиниць і активізувати їх у мовленні);

б) удосконалювати навички читання учнів (вчити читати слова з суфіксом –у- наприкінці слова);

в) навчати застосовувати отримані знання на практиці (під час розповіді про осінні місяці та виконання вправ);

г) перевірити рівень знань учнів під час читання, виконання вправ, діалогічного та монологічного мовлення.

- розвиваюча: розвивати ключові компетентності учнів: комунікативну (розвивати культуру спілкування учнів, розвивати уміння висловлювати свої думки англійською мовою, розвивати монологічне та діалогічне мовлення учнів, розвивати уміння працювати самостійно, у парі, у групі); соціальну (розвивати вміння розповідати про осінь, а також вміння задавати питання та вести діалог на задану тему у будь-якій ситуації); полікультурну (розвивати вміння порівнювати та вживати лексику з заданої теми у висловлюванні іноземною мовою); саморозвитку та самоосвіти (розвивати вміння учнів самостійно складати повідомлення з заданої теми англійською мовою, розвивати мовну здогадку учнів, пам’ять, увагу); здоров’язберігаючу (розвивати та підтримувати прагнення учнів до здорового способу життя та залучати їх до підтримання свого здоров’я протягом уроку шляхом фізкультхвилинки та релаксації).

- виховна: виховувати культуру спілкування учнів, естетичне виховання (любов до природи); виховувати інтерес до вивчення англійської мови.

Тип уроку : урок застосування знань, умінь і навичок.

Форми роботи: індивідуальна, робота в парах, групах.

Обладнання уроку: підручник, робочий зошит, презентація, картки для роботи в групах, тематичні картинки.






Хід уроку

І. Орієнтація, мотивація навчальної діяльності.

- Добрий день, діти! Я рада вас бачити. Як ся маєте? У мене все добре. Усі присутні, розпочинаємо урок.

ІІ. Цілепокладання.

1. Повідомлення теми, мети, завдань уроку.

- Діти, подивіться на дошку. Як ви гадаєте, яка тема нашого сьогоднішнього уроку? Так, тема «Природа. Кольори осені». Сьогодні ми будемо говорити про природу восени, осінні місяці, описувати малюнки. Ви також будете запитувати один одного про осінню погоду, декламувати вірші та читати.

2. Мотивація навчальної діяльності.

- А як ви гадаєте, для чого нам потрібно вивчати цю тему? Так, щоб вміти вести бесіду на задану тему, для спілкування іноземною мовою.

3. Визначення очікуваних результатів.

По закінченню уроку ми зможемо краще орієнтуватися в темі «Природа. Кольори осені», ви зможете в будь-якій ситуації висловлюватись, розуміти співрозмовника, вести діалог, а також правильно виконати домашнє завдання до наступного уроку.

ІІІ. Цілереалізація.

1. Читання тексту; учбова розмова «учитель»«учень» за малюнками «Осінь».

2. Перевірка домашнього завдання: декламування вірша про осінь (впр. 7 стор. 45).

3. Робота в парах «учень» «учень»: бесіда за малюнками.

У1: Тепло? У2: Вітряно?

У2: Так. У1: Ні.

- Діти, слідкуйте за інтонацією.

4. – Тепер, діти, дізнаємося, яка ж осінь в столицях різних країн. Дивимося на екран і створюємо міні-діалоги.

У1: Це Київ? У3: Це Лондон?

У2: Так. У4: Так.

У1: У Києві холодно? У3: У Лондоні дощить?

У2: Ні. У києві тепло. У4: Так. У Лондоні дощить.

5. На дворі листопад. Холодно й туманно. Прочитаємо разом вірш (впр. 5 стор. 48).

6. Повторимо правила читання. Дивимося на екран. Діти, слідкуйте за вимовою слів. Читаємо впр. 4 стор. 50.

7. А зараз, діти, ми складемо міні-діалоги за 4 малюнками. Наприклад:

У1: Вітряно. Ти зможеш запускати повітряного змія.

У2: Ні, не зможу.

У1: А що ти зможеш робити?

У2: Я зможу грати в комп’ютерні ігри.

8. Фізкультхвилинка.

- Виконаємо фізичні вправи й трохи відпочинемо.

9. Виконання творчого завдання: створення міні-проектів про 3 осінніх місяці трьома групами учнів (на основі прочитаних текстів, впр. 2 стор. 52-53).

10. Захист учнями міні-проектів: опис малюнків та висловлювання своїх думок.


ІV. Рефлексивно-оцінюючий етап.

1. Підведення підсумків уроку.

- Діти, завдання ми всі виконали. Молодці, ви сьогодні добре попрацювали. Ми вивчили й закріпили матеріал з теми «Природа. Кольори осені». Тепер ви зможете описувати осінню природу та вести бесіду на цю тему.

2. Повідомлення домашнього завдання.

Читати вірш впр. 5 стор. 54.

3. Рефлексія.

- Вам сподобався наш урок?

- Що вам сподобалося найбільше?

- Чи про всі кольори осені ви дізналися?

- Чи полюбили ви осінь?

4. Цінування, оцінювання.

- Я бажаю вам успіхів у вивченні англійської мови і дарую вам «смайлики». Урок закінчено. До побачення. Усі вільні.