Қысқа мерзімді жоспарлау 15 Пән мұғалімі: Байсенгирова А
Күні: 22. 10.15
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып: 5 ә б
Сабақтың тақырыбы
Can your friend play the dombyra?. Сенің досың домбырада ойнай алады ма?
Сабақтың мақсаты
Оқушыларға түстер және аспап түрлері туралы айтқызып үйрету. Оқушылардың есту, тыңдау және ағылшын пәніне қызығушылығын арттыру
Оқытудың нәтижелері
Ағылшын әріптері мен дыбыстардың дұрыс айтылуын, ауызша әңгімелесу дағдысын дамыту.
Негізгі дерек-көздер
Бағалау парақшасы, плакат, маркер,
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау, Ақпараттық-коммуникативтік технологияларды оқыту, Дарынды және талантты балаларды оқыту, Оқушыларды жас ерешеліктеріне сәйкес оқыту және оқу, Оқытудағы басару және көшбасшылық.
Сабақтың барысы
Топқа бөлу
2 топқа «геометриялық фигуралар » арқылы бөлінеді
Кеспе материалдары
2 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
. Бір-бірлеріне жақсы тілектер айтады.
5 минут
«Миға шабуыл» әдісімен үй тапсырмасын тексеру. Ex. 7 p63
Сөздерді орнына қойып жазады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақтың таныстырылымы
15 минут
Жаңа тақырыпқа сәйкес « Суреттеу» стратегиясы. Ex 1 p 64
New words
Brown қоңыр
Beige бозғылт
Blue көк
Black қара
Grey сұр
Pink қызғылт
Yellow сары
White ақ
Red қызыл
Green жасыл
Violet күлгін
Orange қызғылт сары
Бұл жаттығуды оқушылар өлеңді оқып түстерді ажыратады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы,
Жаңа сабақты қолдану
7 минут
«Суретпен жұмыс» әдісі.
Ex 2. p 64
Жаңа сөздерді үйренеді және де жауабын сурет бойынша табады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
Жаңа сабақты қорытындылау
7минут
«Ролдік ойын» әдісі.
Ex 4 p 65
Vocabulary work
The Recorder магнитофон
To play ойнау
Instrument аспап
dombyra домбыра
piano [pɪˈænəu] - пиани́но
guitar [gɪˈtɑː] - гита́ра
violin [vaɪəˈlɪn] – скри́пка
trumpet [ˈtrʌmpɪt] n труба́
flute [fluːt] - фле́йта
cello [ˈtʃɛləu] n виолонче́ль
Рөлге бөліп, оқып аударады.
Сыныптасын критериалды бағалау.
формативті бағалау.
Бағалау парақшасы плакат, маркер.
4 минут
Бағалау. Сыныптасын критериалды бағалату.
Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, сыныптасын бағалайды. Геометриялық фигуралар арқылы формативті бағалау
Сыныптасын критериалды бағалау. формативті бағалау.
Бағалау парақшасы
2 минут
Рефлексия . «Тазалық»
[pic]
[pic]
[pic]
Бүгінгі тақырып бойынша алған білімдеріңізді жазып чемоданға салыңыздар, бүгінгі сабақта керек емес болған, артық дүниені қоқыс жәшігіне жазып, салыңыздар, ал бүгінгі ақпараттың ішінде әлі оқуым керек, толықтыруым керек дегендері болса, еттартқышқа жазып, салыңыздар.
Рефлексия плакаты,
Рефлексия парағы,
1 минут
Үйге тапсырма беру.
Ex 9 p 67
Күнделікке жазып алады.
Күнделік