Қысқа мерзімді жоспарлау 4
Пәні: Ағылшын тілі
Сынып: 5
Сабақтың тақырыбы
How are you?
Қалың қалай?
Сабақтың мақсаты
Жаңа сөздермен таныстыра отырып, қал-жағдайын сұрай алуға дағдыландыру.
Оқытудың нәтижелері
Сөздік қорлары молаяды.
Қал-жағдайын сұрап, жауап бере алады.
Негізгі дерек-көздер
Оқулық, плакат, маркер, стикерлер, интербелсенді тақта
Модульдің кіріктірілуі
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер, Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету, Оқыту үшін бағалау және оқудағы үшін бағалау
Сабақтың барысы
Топқа бөлу
Түрлі-түсті стикерлер арқылы 6 оқушыдан 3 топқа бөлу.
Түрлі-түсті стикерлер
2 минут
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру.
«Екі жұлдыз бір тілек» стратегиясы бойынша осы сабаққа күтілетін 2 мақсат және осы сабақтан күтілетін 1 үміттерін стикерге жазып, жүрек салынған плакатқа іледі.
Стикерлер
5 минут
Үй тапсырмасын тексеру.
«Ыстық орындық» әдісі арқылы үй тапсырмасын сұрау.
Әр топтан бір оқушыдан шығып, ыстық орындыққа отырып, оқушылардың қойған сұрақтарына жауап береді.
Өз-өзін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратетиягысымен формативті бағалау.
Бағалау парақшасы, түрлі-түсті стикерлер
Жаңа сабақтың таныстырылымы
15 минут
Жұптық жұмыс жасату.
Берілген сөздермен диалог құрайды. Жұптасып оқиды.. Бағалау критерийлеріне сүйене отырып, өз-өздерін бағалайды.
Өз-өзін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратетиягысымен формативті бағалау.
Бағалау парақшасы, түрлі-түсті стикерлер
Жаңа сабақты қолдану
10 минут
«Егерде мен......» стратегиясы бойынша топтық жұмыс орындату..
Оқушылар топтасып, егер де мен сенің досың болсам менің жағдайымды қалай сұрар едің? Деген тақырыпта талқылаулар өткізеді.
Өз-өзін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратетиягысымен формативті бағалау.
Бағалау парақшасы, түрлі-түсті стикерлер
Жаңа сабақты қорытындылау
5 минут
Сұрақ-жауап өткзу арқылы сабақты қорытындылау.
Өтілген тақырып бойынша сұрақтар қойып, жауап беру арқылы жаңа сабақты қорытындылайды.
Өз-өзін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратетиягысымен формативті бағалау
Бағалау парақшасы, түрлі-түсті стикерлер
3 минут
Бағалау . Өз-өздерін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратегиясы бойынша формативті бағалау.
Бағалай критерийлеріне сүйене отырып, бағалау парақшасына өз-өздерін бағалап, қорытынды бағаларын шығарады.
Өз-өзін критериалды бағалау.
«Бағдаршам» стратетиягысымен формативті бағалау
Бағалау парақшасы, түрлі-түсті стикерлер
2 минут
«Екі жұлдыз бір үміт» стратегиясы бойынша сабақтың кіріспе бөлімінде жазған 2 мақсат, бір үмітке жете алдыма, стикерге ойларын жаздыру.
Жазылған 2 мақсат, 1 үмітке жете алғандары не жете алмағандары туралы стикерге толықырып жазады.
Рефлексия парағы, стикерлер
1 минут
Үйге тапсырма беру.
Күнделікке жазып алады.
Күнделік