Қысқа мерзімді жоспар
Countries and nationalities Күні:5.09.2016
Мұғалім есімі: Жунисова Б
Сыныбы:7 А
Сабақ негізделген
оқу мақсаты (мақсаттары):
Мемлекеттер мен ұлттар туралы түсінік қалыптастыру. Present Continuous Present Simple шақтарын қайталау және сөйлемдерде қолдана алу
Сабақ мақсаттары:
Барлық оқушылар:
Мемлекеттер мен ұлттарды таниды, шақтарға сөйлем құрай алады
Оқушылардың басым бөлігі:
Мемлекеттерді ұлт атауларымен ажырата алады, шақтарды талдай алады
Кейбір оқушылар:
Мемлекеттермен ұлттарды қолдана отырып, шаұтармен бірге шағын эссе жаза алады
Тілдік мақсат:
Оқушылар мемлекеттердің, ұлттардығ атауларын ажырата алады, шақтарды сөйлемдерде қолдана алады
Негізгі сөздер мен тіркестер:county, nationality, Japan, Japanese etc
Сыныптағы диалог (жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер):
Талқылауға арналған тармақтар:
1.Мемлекет атауларымен танысу
2.Шақтардың қолданылуына тоқталу
Сіз неліктен ... екенін айта аласыз ба?
Шақтар күнделікті өмірде кеңінен қолданылады және мемлекеттермен ұлттар өзара тығыз байланысты
Жазылым бойынша ұсыныстар:
Берілген жаттығулар мен тапсырмаларды орындау
Алдыңғы тақырып
Connections
Жоспар
Жоспарлан-ған уақыт
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз).
Ресурстар
Басталуы.
Ұйыдастыру кезеңі
Сыныпта психологиялық ахуал орнату
Мемлекет атаулары арқылы сыныпты топқа бөлу
Ортасы.
«Ой қозғау»
Ask questions when you meet new people
Greet people
Introduce people
Жаңа сабақ-Countries and nationalities
“Ойлан, тап”
Ex1
Polish-Poland
Australian-Australia
Spanish-Spain
Japanese-Japan
Mexican-Mexico
Greece-Greek
French-France
“Jigso”
Ex2 read and translate and answer the questions
Сергіту сәті
Ex5 listen to the song. And find these things (Ex5 b)
Үй тапсырмасы
Ех 4
Оқулық
Сөздік дәптер
Сөздік дәптер
Оқулық, тақта, бор, сөздік дәптер
Оқулық
АКТ
Аяқталуы
«Плюс+мину-қызығамын»
Кері байланыс
Бағалау
Үй тапс 1 б
Сұрақ-жауап
№1
№2
№5
Қосымша ақпарат
Саралау- Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тасырманы күрделендіруді қалай жосарлайсыз?
Бағалау-оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
Пәнаралық байланыс.Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері. АКТ-мен байланыс Құндылықтардағы байланыс
Оқушылар мемлекет атауларымен қоса олардың астанасы туралы мәлімет табу
Өзін-өзі бағалау
Топпен бағалау
География, тарих
Рефлексия .
Сабақ/оқу мақсаттары
шынайы ма? Бүгін оқушылар
не білді? Сыныптағы ахуал
қандай болды? Мен жоспарлаған
саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім
бе? Мен өз жоспарыма қандай
түзетулер енгіздім және неліктен?
Қорытынды бағамдау.
Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
Сабақ барысында мен сынып немесе жекеленген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетінін не білдім?
Тексерілді : Тұратова Б