План конспект Интегрированного урока (4 класс)

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Сабақ : қазақ тілі , ағылшын тілі

Сынып: 4 сынып

Қазақ тілі мұғалімі: Дүйсенбай А.С. Ағылшын тілі мұғалімі: Карбаев Т.А.

Сабақтың тақырыбы: «Жемістер», «Фрукты», «Fruit»

Сабақтың түрі: біріктірілген сабақ

Сабақтың мақсаты: тақырып бойынша мәлімет бере отырып, сауатты сөйлеу   мен  жазуға   үйрету,

ауызша және жазбаша тілді дамыту, жаңа сөздермен сөз тіркестерін, сөйлемдер құрастыру, логикалық ойлау қабілетін дамыту.                                  

Ресурстар: тақта, дәптер, тақырып бойынша суреттер


Сабақтың барысы


Оқушылардың білім алуын ұйымдастыру түрі

Функционалдық сауаттылықтыдамыту берілген тапсырма

І. Ұйымдастыру

Оқушылармен амандасу, тексеру, оқу құралдарын түгендеу;

Смайлдар арқылы балалардың көңіл күйін сұраймын

Топтарға бөлу: үш түрлі сурет қиындыларын таңдатқызып, оларды құрастыру арқылы 3 топқа бөлу.

Топ атаулары:

І топ. Алма тобы

ІІ топ. Жүзім тобы

ІІІ топ. Өрік тобы

Бүгінгі тақырып бойынша Табыс критерийлерімен оқушыларды таныстыру.


2-3 мин



Түсіндіру

әдісі



Сұрақ жауап



ІІ.

Жаңа сабақ 

  

Балалар, біз бүгінгі сабағымызда топқа қандай кескіндер арқылы бөліндік?

  • Алдарыңыздағы көріністен не көріп тұрсыздар?

(Балалар слайдта көрінген суретпен жұмыс жүргізеді. Жаңа сабақтың тақырыбын өздері ашады).


жемістер-фрукты-fruit
алма-яблоко-apple
алмұрт-груша-pear

алхоры-слива-plum
өрік-абрикос-apricot

жүзім-виноград-grapes

дәрумен- витамин-vitamin

жеймін-кушаю-eat(eating)


Жемістер

Жемістерге: лимон(lemon), алма(apple), банан(banana), жүзім(grapes), апельсин(orange), алхоры(plum), өрік(apricot) жатады.
Жемістерді біз күнделікті жейміз және онда көптеген дәрумендер бар.
Алма жемісінде «А» дәрумені бар, ал лимон жемісінде «С» дәрумені бар.



4 мин



















2 мин





Ой шақыру,

Әңгімелесу әдісі







Түсіндіру

Көрсету (демонстрациялау) әдістері






















Сөздікпен жұмыс











Мәтінмен жұмыс






















+

III. Сабақты бекіту.

Мәтін бойынша төмендегі тапсырмаларды орындаңыздар.


1-тапсырма. І топ. Берілген мәтінге сұрақтар

құрастырады.

ІІ топ. Сурет арқылы мәтінді

мазмұндайды.

ІІІ топ. Мәтінге диалог құрастырады.


2 тапсырма. «Жемісті тауып ал» ойыны.
Шарты : мұғалім оқушыларға суреттер таратып береді. Соның ішінде балалар қарандашпен жемістердің суреттерін бояп, дөңгелетіп сызып қою керек
.


3 тапсырма. Бинго.

-Let’s play Bingo. You have cards with fruit. I take a card and name the fruit. You cross the fruit on your card, if you have it. Выигрывает тот, у кого все фрукты будут зачеркнуты.


4 тапсырма. Crossword

-Let’s play a game «Crossword »

8 мин










3 мин

Индуктивтік әдіс.










Ойын әдісі


Дәптермен жұмыс







Суретпен жұмыс


+








+

ІV.Рефлексия

-Бүгінгі сабақта не білдіңіздер?

-Есіңізде не қалды?

-Сабақ ұнады ма?

– Что мы делали на уроке? Что мы с вами узнали нового? Какие слова изучили? C этими заданиями вы справились замечательно. Thank you for your work.

3 мин




V. Үй жұмысын беру

Алма сөзін тәуелдеу, септеу

2 мин



+

VI. Бағалау

Бағалау парағы бойынша бағалау. Бір-бірін, өз-өзін бағалайды. Мұғалім жиынтық баға қояды

2 мин





















Лист оценивания


Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1





2





3





4





5






Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1





2





3





4





5






Ф.И.О ученика

Своя оценка

Оценка командира группы

Оценка учителя

1





2





3





4





5