2 сыныпқа арналған сабақ жоспарлары

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


2a сынып ағылшын тілі

Күні 06.10.15ж

Сабақтың тақырыбы: Бұл менің жұмысым

Сабақтың мақсаты: er, or қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен

таныстыру. Болымды сөйлем тіріндегі to be етістігімен танысу.

Сұрақ қойып оған жауап бере білу

дағдысын қалыаптстыру.

Жаңа сөздер: job, teacher, singer, dancer, river, doctor, actor, tractor, monitor

Қайталау: есімдіктер

Сабақтың көрнекілігі: суретті карточкалар


Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

сабақты оқушылармен сәлемдесумен және сабақтың тақырыбын хабарлаудан тұратын warm up- тан бастаймын. Бүгін сабақта сендермен бірге er, or әріпрінің оқылу ережесімен танысып, кейбіт маман атауларын жаттаймыз.

er, or әріптері [ә] деп айтады.

Letter er [ә] teacher, singer, dancer, river

Letter or [ә] doctor, actor, tractor, monitor

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

Ex.1 P.24 Тыңда, көрсет және қайтала.

Дикіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

Ех.2 Р. 24Тыңда және белгіле.

Бұл жатттығу [ә] дыбыстары бар сөздерді таңдап, оларды ажырата білуге арналған. : teacher, singer, dancer, river, doctor, actor, tractor, monitor

Ех.3 Р.24 Write(Жаз.)

Балалар 2-жаттығудағы белгіленген сөздерді баспа әріптерімен жазып шығады.

Ех.4 Р.25 Тыңда, көрсет және қайтала

Оқушылар мамандықтарды атып шығады: : teacher, singer, dancer, river, doctor, actor, tractor, monitor.

Ех.5 Р.25 listen and answer

Are you ready Boby? Yes I am. Guess my job.

Ех.6 Р.26 Қара және айт.

Оқушылар суретке қарап, оларды айтады


Үй жұмысы: ех.3 р.12 жұмыс кітабы


Тексерілді _______________



2а,б,в сынып ағылшын тілі

Күні 14.10.14

Сабақтың тақырыбы: Біз ұшқыш емеспіз

Сабақтың мақсаты: Uu әрібінің оқылу ережесімен

таныстыру. Тыңдап түсіне білу

дағдысын қалыаптстыру.Болымсыз сөйлем

түріндегі "to be" етістігімен таныстыру.

Photographer әнін жаттау.

Жаңа сөздер: pilot, manager, policeman, dancer, actress, photographer

Қайталау: "Job" тақырыбындағы сөздерphotograther

Сабақтың көрнекілігі:жаңа сөздердің суреттері; СD № 20,21,22

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

Cабақты оқушылармен сәлемдесу және сабақтың тақырыбын хабарлаудан тұратын warm up- тан бастаймын .Бүгін сабақта сендермен бірге Uu әріпрінің оқылу ережесімен танысып, жаңа ән жаттаймыз, "to be" қайталап, болымсыз сөйлем құрауды үйренеміз.

II. Жаңа сабақ

u әріпінің оқылу ережесі

u әріптері [ʌ ] [ju:] деп айтады.

Letter u] sun, nut, cup, bus,

Letter u [ju:] music, tube, pupil, cube

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

III.Оқулықпен жұмыс

Ex.1 P.28Тыңда, көрсет және қайтала.

Дикіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

Ех.2 Р. 28Тыңда және белгіле.

Бұл жатттығу [ʌ],[ju:] дыбыстары бар сөздерді таңдап, оларды ажырата білуге арналған. sun, nut, cup, bus, music, tube, pupil, cube

Ех.3 Р.28 Write(Жаз.)

Балалар 2-жаттығудағы белгіленген сөздерді баспа әріптерімен жазып шығады.

Ех.4 Р.29 Тыңда, көрсет және қайтала

Оқушылар мамандықтарды атып шығады: manager, policeman, dancer, actress, pilot

Ех.5 Р.29 Write and say

He a pilot. We pilots. I an actress.


She a doctor. They dancers. You a policeman.


IV.Сабақты қортындылау

Ех.6 Р.30 Listen and circle

Оқушылар суретке қарап, оларды айтады


VI.Үй жұмысы: ех.7 p.31

V. Бағалау


Тексерілді _______________







































2 а,б, в сынып ағылшын тілі

Күні 21.10.14

Сабақтың тақырыбы: Олар атақты ма?

Сабақтың мақсаты: Yy дауысты дыбысының оқылу ережесі-

мен таныстыру. Оқып, тыңдай білу

дағдысын қалыаптстыру. Сұраулы сөйлем

түріндегі "to be" етістігімен таныстыру және оған қысқа жауап беру түрімен танысу.

Жаңа сөздер: fly, spy, cry, sky, family, sixty, happy, angry, picture, band, shirt, suit, famous.

Қайталау: "We aren't pilots" тақырыбындағы сөздер sun, nut, cup, bus, music, tube, pupil, cube.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD № 23,24, 25

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгін сабақта сендермен бірге Yy әрібінің оқылу ережесімен танысып, мәтін тыңдаймыз,оны өз беттімізше оқып, жаттығу орындаймыз.

II. Жаңа сабақ

y әріпінің оқылу ережесі

y әрібі [ai ] [i] деп айтады.

Letter y [ai] fly, spy, cry, sky

Letter y [i] family, sixty, happy, angry

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

III.Оқулықпен жұмыс

Ex.1 P. 32Тыңда, көрсет және қайтала.

Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

Ех.2 Р. 32Тыңда және белгіле.

Бұл жатттығу [ai], [i] дыбыстары бар сөздерді таңдап, оларды ажырата білуге арналған. : Fly, spy, cry, sky, family, sixty, happy, angry.

Ех.3 Р.32 Write(Жаз.)

Балалар 2-жаттығудағы белгіленген сөздерді баспа әріптерімен жазып шығады.

Ех.4 Р.33 Look and say. Write.

Is he a pilot ? I s she an actress? Are we a doctors? Are they dancers? Is it a bike?

Ех.5 Р.29 Listen, point and repeat.

picture, band, shirt, suit, famous.

IV.Сабақты қортындылау

Ех.6 Р.34 Listen and read.

Dosmukаssan

VI.Үй жұмысы: ех.7 p.35

V. Бағалау


Тексерілді _______________







































2 ә сынып ағылшын тілі

Күні 27.10.14

Сабақтың тақырыбы: Тест

Сабақтың мақсаты: Сөздердің оқылу ережесін бекіту.

Оқып, тыңдай білу дағдысын жетілдіру.

Өткен материалды бекіту.

Жаңа сөздер: player, goalkeeper, team, boats.

Қайталау: 1-8 сабақтардағы сөздер fly, spy, cry, sky, family, sixty, happy, angry, picture, band, shirt, suit, famous.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD № 26

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып,футбол туралы мәтінді оқимыз, сондай- ақ алфавиттегі әріптер мен түстерді, сұрақ құрауды қайталаймыз.

II. Жаңа сабақ

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

III.Оқулықпен жұмыс

Ex.1 P. 36 Тыңда және көрсет.

Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

Ех.2 Р.36 Write(Жаз.)


Ех.3 Р. 37 Тыңда және оқы.

player, goalkeeper, team, boats.


Ех.4 Р.38 Write: ABC

A__C__E F__ __ __ __ K__M__ __ P __ __ __ T __ __ W __ __ __

Ех.5 Р.38 Write

Pink, purple, white, grey, green.


Ex. 6 P.38 Match

12, 16, 20, 13, 11

twelve, sixteen, twenty, thirteen, eleven.

IV.Сабақты қортындылау

Ех.7 Р.39 Write.

1.What's your name?

2. How are you?

3. How old are you?

4. Where are you from?

VI.Үй жұмысы: ех.9 p.39

V. Бағалау


Тексерілді _______________










































2 а, б, в сынып ағылшын тілі

Күні 18.11.14

Сабақтың тақырыбы: Сен әдемісің!

Сабақтың мақсаты: Sh қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен

таныстыру. Оқып, тыңдай білу дағдысын

жетілдіру. Болымды сөйлем түріндегі "have got"

етістігімен таныстыру.Дене мүшелері тақырыбы

бойынша қарым - қатынастың лексика -

грамматикалық аспектілерімен таныстыру.

Жаңа сөздер: dress, hair, pretty, good, hand , leg, eyes, nose, face, ears.

Қайталау: І тоқсанда өткен сөздер.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD № 27, 28, 29, 30; have got қосымша презентациясы.

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, sh қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысамыз, мәтін тыңдаймыз, «Дене мүшелері » тақырыбы бойынша сөздерді жаттаймыз.

II. Жаңа сабақ

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

III.Оқулықпен жұмыс

Ex.1 P. 40 Тыңда және көрсет, қайтала.

Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

shop, ship, short, shy.

fish, finish, dish, mash.

Ех.2 Р.40 Listen and tick.

shop, ship, short, shy.

fish, finish, dish, mash.

Ех.3 Р. 40 Write

shop, ship,

fish, finish

Ех.4 Р.41 Listen, point and repeat

dress, hair, pretty, good, hand , leg, eyes, nose, face, ears.

Ех.5 Р.41 Listen and answer

E[. 7 P. 42 Look and write.

IV.Сабақты қортындылау

Ех.8 P. 43 speaking

My mum is Ann.

She has got brown hair.

My dad is Sam. He has got big eyes.

My brother is Nick. He has got a small nose.

My sister Lily. She has got a round face.

VI.Үй жұмысы: ех.5- 6 p.43

V. Бағалау


Тексерілді _______________18.11.14







































2 а, б, в сынып ағылшын тілі

Күні 25.11.14

Сабақтың тақырыбы: Менің досым бар/ жоқ

Сабақтың мақсаты: ck қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен

таныстыру. Тыңдау мен оқу техникасын

жетілдіру. Болымсыз сөйлем түріндегі "have got"

етістігімен таныстыру.

Жаңа сөздер: tall, short, thin, fat, clever, kind.

Қайталау: dress, hair, pretty, good, hand , leg, eyes, nose, face, ears.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD № 31, 32, 33; have got қосымша презентациясы.

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі

Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, ck қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысып, "have got" етістігімен болымсыз сөйлем құрауды үйренеміз .

II. Жаңа сабақ

Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды.

Took- took- took,

Open your book

III.Оқулықпен жұмыс

Ex.1 P. 44 Тыңда және көрсет, қайтала.

Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді. Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды.

stick track

clock duck

rock hockey

sock black

Ех.2 Р.44 Listen and tick.

stick track

clock duck

rock hockey

sock black

Ех.3 Р. 40 Write

stick track

clock duck

Ех.4 Р.45 Listen, point and repeat

tall, short, thin, fat, clever, kind.

Ех.5 Р.45 Look and write.

Ex6 P. 46 Listen and read.

IV.Сабақты қортындылау

Ех.7 P. 47 speaking

This is Aldarkose.

He is thin and short.

He has got little eyes and little ears.

His nose is big. His hair is black.

He is very clever. He has got a donkey, but he hasn't got a horse.

VI.Үй жұмысы: ех.4 p.45

V. Бағалау


Тексерілді _______________25.11.14





































2 а,б,в сынып ағылшын тілі Күні 02.12.14 Сабақтың тақырыбы: Сенің ағаң бар ма? Сабақтың мақсаты: all қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.Сабақ тақырыбы бойынша сөйлеуді жетілдіру. Сұраулы сөйлем түріндегі "have got" етістігімен таныстыру.« Secret spies »әнін жаттау.

Жаңа сөздер: small, ball, tall, wall, all, football, mall, call Қайталау: dress, hair, pretty, good, hand , leg, eyes, nose, face, ears. Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 34, 35

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, all қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысып, "have got" етістігімен сұраулы сөйлем жасауды үйренеміз, жаңа ән жаттаймыз.

II. Жаңа сабақ Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар әріптермен қосарланған әріптерді қайталайды.

stick, fish, pin, clock, black, rock, ship, finish, shop, bag, duck, truck, mash, fox, cup, pen.

III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 48Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.48 Listen and tick. small, ball, tall, wall, all, football, mall, call Ех.3 Р. 48 Write small, ball, tall, wall Ех.4 Р 49 Ask and answer the question. Have you got a brother? Yes, I have. Is he tall? No, he isn't,

Eх. 5P. 50 Listen and sing.

IV.Сабақты қортындылау Ех.6 P. 51 Speaking (Сөйлеу) This is Mrs Black. She is thin and tall. Her eyes are blue. Her ears are big. She has got long hair. She is very good.

VI.Үй жұмысы: ех. 6p. 51

V. Бағалау Тексерілді _______________02.12.14

2 а,б,в сынып ағылшын тілі Күні 09.12.14 Сабақтың тақырыбы: Бүгінгі күнге жоспарың қандай? Сабақтың мақсаты: ОО қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру. Сөйлеу, тыңдау, оқу білігімен дағдысын жетілдіру.Present simple және болымды сөйлем түріндегі I, you, we, they, есімдіктерімен таныстыру.

Жаңа сөздер: watch, play, help, do, busy. Қайталау: read , play, chess, run, watch TV.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 36,37,38

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, oo қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысып,бірнеше етістікті жаттап, сөйлем құрауды үйренеміз.

ІІ. Қайталау: « Secret spies » әнін еске түсіреміз, ол үшін әнді тағы тыңдап шығып,барлығы хормен орындайды.

III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 52 Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.52 Listen and tick.

book, cook, spoon, zoo, hook. Ех.3 Р. 53 Write

cook, spoon, zoo, book Ех.4 Р 53 Listen, point, and repeat.

Watch TV, do sport, help, busy

Eх. 5P. 53 Listen and answer CD № 38

IV.Сабақты қортындылау Ех.7 P. 54 Speaking (Сөйлеу) This is Mrs Black. She is thin and tall. Her eyes are blue. Her ears are big. She has got long hair. She is very good.

VI.Үй жұмысы: ех. 6p. 54

V. Бағалау Тексерілді _______________09.12.14



2 б, в сынып ағылшын тілі Күні 18.12.14 Сабақтың тақырыбы: Мен күнделікті сағат 6 - да тұра алмаймын Сабақтың мақсаты: ea, ee қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.Сабақ тақырыбы бойынша сөйлеуді жетілдіру. I, you, we, they етістігімен таныстыру.

«Mr Buzy and Mr lazy» әнін жаттау.

Жаңа сөздер: get up, wash hands and face, go to school, do homework

Қайталау: Do sport, watch TV, help, play computer,7 Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 39,40,41

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, ea, ee қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысып, жаңа ән жаттаймыз, болымсыз сөйлем құруды үйреніп, бір күндік жоспар жасаймыз.

II. Жаңа сабақ Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды. Took- took- took, Open your book III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 56Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.56 Listen and tick.

meat, sea, teacher, jeans, cheese, green, bee, tree

Ех.3 Р. 56 Write

teacher, jeans, cheese, green

Ех.4 Р 57 Ask and answer the question.

get up, wash hands and face, go to school, do homework

Eх. 5P. 57 Lok and write.

IV.Сабақты қортындылау Ех.7 P. 59 Speaking This is Mrs Black. She is thin and tall. Her eyes are blue. Her ears are big. She has got long hair. She is very good.

VI.Үй жұмысы: ех. 6p.58

V. Бағалау


Тексерілді _______________18.12.14

2 ә сынып ағылшын тілі Күні 15.12.14 Сабақтың тақырыбы: Сен анаңа көмектесесіңбе? Сабақтың мақсаты: oa қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.Тыңдау оқу дағдысын жетілдіру. I, you, we, they етістігімен таныстыру.

Жаңа сөздер: lazy, clean the room, walk the dog, play with friends

Қайталау: :get up, wash hands and face, go to school, do homework Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 42, 43,44.

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, oa қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен танысып, мәтінді тыңдап, оны өз бетімізше оқып және оған қысқаша жауап беруді үйренеміз.

II. Жаңа сабақ Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды. Took- took- took, Open your book III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 60 Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.60 Listen and tick.

oa [әu]

goat, road, coat, boat, coal, loaf, oak, soap

Ех.3 Р. 60 Write

coat, boat, coal, loaf,

Ех.4 Р 61 Listen and repeat

lazy, clean the room, walk the dog, play with friends

Eх. 5P. 61 Look and write

Do you clean the room?

Yes, I do

Do we walk the dog? Yes, we do

Do they play with friends? Yes, they friends

IV.Сабақты қортындылау Ех.6 P. 62 Sam and mum

This is Sam? He is a lazy boy?

I don't get up early.

I don't clean my room.

I watch TV and play with my friends every day.

Sam, can you help me, please?

No, mum I am busy.

I don't walk my dog. But I go to school and do my homework.

Mum, can you help me, please? No, I can't. I am busy now.

Ex. 7 Speaking

Do you clean your room every day? Yes, I do

Do you watch TV every day? No, I don't

Do you play with your friends every day? No, I don't

Do you walk your dog every day? Yes, I do

Do you go to school every day? Yes, I do

Do you do your homework every day? No, I don't

VI.Үй жұмысы: ех. 7p.63

V. Бағалау


Тексерілді _______________15.12.14
































2 б, в сынып ағылшын тілі

Күні 13.01.15 Сабақтың тақырыбы: Тест Сабақтың мақсаты: Сөздердің оқылу ережесін бекіту.

Тыңдау және оқу дағдыларын жетілдіру.

Өткен материалды бекіту.

Қайталау: Өткен сөздермен грамматикалық құрылымдар. Сабақтың көрнекілігі: Сөздер, суреттер бейнеленген карточкалар ; СD 45

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, жылқы туралы мәтінді тыңдап, оны өз бетінше оқуға тырысамыз.Сондай- ақ өткен сөздерді қайалаймыз.

II. Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды. Took- took- took, Open your book III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 64 Тыңда және көрсет, қайтала.

Answers

shop

truck

fish

stick

hockey

black

small

mall

spoon

school

Ех.3 Р. 65 Listen and numer

The horse is tall and black

It has got a grey saddle

Its tail is short

The horse is very strong

Ех.4 Р 66 Match

Ship

duck

ball

book

goat

Eх. 5P. 66 Listen and sing

H__nd l__g f__ce f__t k__nd b__sy W__sh s__hool l__zy w__lk

IV.Сабақты қортындылау Ех.6 P. 67 Choose

VI.Үй жұмысы: ех. 7p.67

V. Бағалау


Тексерілді _______________13.01.15








































2 а,в сынып ағылшын тілі Күні 20.01.15 Сабақтың тақырыбы: Біз билегенді ұнатамыз Сабақтың мақсаты: ng әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.Тақырып бойынша тыңдау, оқу және сөйлеу дағдысын жетілдіру.«like +етістік +ing» құрылымымен she, he, it етістігімен таныстыру.

«I like ... » әнін жаттау.

Жаңа сөздер: - ing жалғауы жалғанған сөздер. Қайталау: swim, dance, read, play.

Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 46, 47

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, ng қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.

II. Жаңа сабақ Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды. Took- took- took, Open your book III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 68 Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.68 Listen and tick.

swimming, dancing, reading, playing, king, ring, sing, song

Ех.3 Р. 68 Write

swim, dance, read, play.

Ех.4 Р 69 Listen and write

swimming, dancing, reading, playing, king, ring, sing, song

Eх. 5P. 70 Listen and sing IV.Сабақты қортындылау Ех.6 p. 71 Speaking What do you like doing? I like swimming. I like drawing. I like dancing. VI.Үй жұмысы: ех. 7

V. Бағалау


Тексерілді ______________20.01.15





2 а,в сынып ағылшын тілі Күні 20.01.15 Сабақтың тақырыбы: Біз билегенді ұнатамыз Сабақтың мақсаты: c әріпінің оқылу ережесімен таныстыру.Тақырып бойынша тыңдау, оқу және сөйлеу дағдысын жетілдіру.«like +етістік +ing» құрылымымен she, he, it етістігімен таныстыру.

Жаңа сөздер: the sun, the sky, snowballs, go for a walk

Қайталау: : swimming, dancing, reading, playing, king, ring, sing, song Сабақтың көрнекілігі: жаңа сөздердің суреттері; СD 48, 49 50

Сабақ барысы

I.Ұйымдастыру кезеңі Cабақты оқушылармен сәлемдесумен бастаймын. Сабақтың тақырыбын хабарлаймын және оқушылардың сабаққа зейіндерін аудару мақсатында warm up сергіту сәтін өткіземін. Бүгінгі сабақта сендермен бірге сөздерді оқып, с әріпінің оқылу ережесімен танысып, мәтін тыңдаймыз. Сұрақтарға жауап беріп, достарымыз туралы, олар немен шұғылданатындығы жақсы көретіндігі жайлы сөйлеуді үйренеміз.

II. Жаңа сабақ Сабақты ұйымдастыру үшін оқушылар ұйқасты жаттайды. Took- took- took, Open your book III.Оқулықпен жұмыс Ex.1 P. 72 Тыңда және көрсет, қайтала. Дискіні қосып, барылығы оны тыңдайды, балалар оқулықтағы суреттер мен сөздерді көрсетеді.Диктордан кейін қайталайды, дискіні тоқтатып қойып оқулықтағы сөздерді оқиды. Ех.2 Р.72 Listen and tick. C [k] [s] Cake, cup, crab, cold, pencil, ice- cream, bicycle, face.

Ех.3 Р. 72 Write crab, cold, pencil, ice- cream Ех.4 Р 73 Listen and write the sun, the sky, snowballs, go for a walk

Eх. 5P. 73 Listen and answer IV.Сабақты қортындылау Ех.6 p. 74 Look and write What do you like doing? I like swimming. I like drawing. I like dancing. VI.Үй жұмысы: ех. 7 p.75

V. Бағалау


Тексерілді ______________20.01.15




04.02.2015ж

2 а сынып

Сабақтың тақырыбы: Кел, шаңғы тебейік

Сабақтың мақсаты: 1. G әріпінің оқылу ережесімен таныстыру.

2. Тақырып бойынша тыңдау жіне оқу дағдыларын жетілдіру.

3. Оқушыларды "Let's" құрылымымен таныстыру.

4. "Let's have fun" әнін жаттау.

Көрнекілігі: суреттер, кеспе қағаздар

Сабақ барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

А) амандасу Б) сабаққа келмеген оқушыларды белгілеу

II. Тіл жаттықтыру.

One, two, three

Clap with me

Clap, clap, clap.

One, two, three

III. Өткен сабақты қайталау.

The sun, the sky, snowballs, go for a walk

IV. Жаңа материалмен таныстыру

Today we are going to speak about the letter

Gg

[g] [dƷ]

bag page

dog cage

fig giraffe

jug gym

Grammar Let's go snowboarding

go skating

go skiing

V. Жаңа сөздер өту

skating-коньки тебу

skiing- шаңғы тебу

sledding- шанамен сырғанау

snowboarding-сноуборд

VІ. Кітаппен жұмыс

Exercise 2 Listen and tick. bag page

dog cage

Exercise 5. Look and write.

______________ go snowboarding

______________ go skating

______________ go skiing


VІI. Дәптермен жұмыс

Exercise 1.

VIII. Сабақты қорыту

"Let's have fun" әнін жаттау.

IX.Үй тапсырмасы

Ex. 4-6 P.77-78


Тексерілді: ____________ 04.02.2015ж




11.02.2015ж

2 а сынып

Сабақтың тақырыбы: Медеу мен Шымбұлаққа қош келдіңіздер!

Сабақтың мақсаты: 1. ur ir әріпінің оқылу ережесімен таныстыру.

2. Тақырып бойынша тыңдау жіне оқу дағдыларын жетілдіру.

3. Оқушыларды "Like +V+ ing " құрылымымен таныстыру.

4. "Welcome to Medeu and Shymbulak!" мәтінін оқу.

Көрнекілігі: суреттер, кеспе қағаздар

Сабақ барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

А) амандасу Б) сабаққа келмеген оқушыларды белгілеу

II. Тіл жаттықтыру.

Let's read

Let's write

Let's play

It's fun.

III. Өткен сабақты қайталау.

The sun, the sky, snowballs, go for a walk

IV. Жаңа материалмен таныстыру

Today we are going to speak about the letter

ur ir

[ә:]

skirt thirty

girl birthday

bird T- shirt

first fur

Grammar Let's go snowboarding

go skating

go skiing

V. Жаңа сөздер өту

skates-коньки

skis- шаңғы

sled- шанамен

snowboard-сноуборд

VІ. Кітаппен жұмыс

Exercise 2 Listen and tick. bag page

dog cage

Exercise 5. Look and write.

______________ go snowboarding

______________ go skating

______________ go skiing


VІI. Дәптермен жұмыс

Exercise 1.

VIII. Сабақты қорыту

"Welcome to Medeu and Shymbulak! "мәтінін оқу.

IX.Үй тапсырмасы

Ex. 4-6 P.80-82


Тексерілді: ____________ 11.02.2015ж

17.02.2015ж

2 б, в сынып

Сабақтың тақырыбы: Тед ағаш үйде тұрады

Сабақтың мақсаты: 1. ar әріпінің оқылу ережесімен таныстыру.

2. Тақырып бойынша тыңдау жіне оқу дағдыларын жетілдіру.

3. "live"етістігінің Present Simple- де қолданылуын бекіту.

Көрнекілігі: суреттер, кеспе қағаздар

Сабақ барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

А) амандасу Б) сабаққа келмеген оқушыларды белгілеу

II. Тіл жаттықтыру.

bag, dog, giraffe, cage, bird, T- shirt, skirt, fur, ring, reading, dancing, song.

III. Өткен сабақты қайталау.

The sun, the sky, snowballs, go for a walk

IV. Жаңа материалмен таныстыру

Today we are going to speak about the letter

ar

[a:]

car garden

park scarf

lark shark

star yard

Grammar I he

you live in a flat she lives in a house

we it

they

V. Жаңа сөздер өту

flat -пәтер

house - үй

tree house - ағаштағы үй

room - бөлме

live - тұру

VІ. Кітаппен жұмыс

Exercise 2

park scarf

lark shark

Exercise 5. Listen and answer

Do you live in a house?

- Yes, I do

- No, I don't

VІI. Дәптермен жұмыс

Exercise 1.

VIII. Сабақты қорыту

"live"етістігінің Present Simple- де қолданылуын бекіту.

IX.Үй тапсырмасы

Ex. 6


Тексерілді: ____________ 17.02.2015ж





24.02.2015ж

2 б,в сынып

Сабақтың тақырыбы: Біз жатын бөлмеде футбол ойнамаймыз

Сабақтың мақсаты: 1. ch / tch қосарланған әріптерінің оқылу ережесімен таныстыру.

2. Тақырып бойынша тыңдау жіне оқу дағдыларын жетілдіру.

3. Present Simple- дің болымсыз сөйлемде қолданылуын бекіту.

4. "Bubbles " әнін жаттау.

Көрнекілігі: суреттер, кеспе қағаздар, әліпби

Сабақ барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

А) амандасу Б) сабаққа келмеген оқушыларды белгілеу

II. Тіл жаттықтыру.

One, two, three

Clap with me

Clap, clap, clap.

One, two, three

III. Өткен сабақты қайталау.

flat -пәтер

house - үй

tree house - ағаштағы үй

room - бөлме

live - тұру

IV. Жаңа материалмен таныстыру

Today we are going to speak about the letter

ch / tch

chair, match, cheese, kitchen, cherry.

Grammar I don't

he doesn't

V. Жаңа сөздер өту

kitchen

living room

bathroom

bedroom

VІ. Кітаппен жұмыс

Exercise 2 Listen and tick. chair, match, cheese, kitchen, cherry.

Exercise 5. Look and write. don't / doesn't

_____________

______________

______________

VІI. Дәптермен жұмыс

Exercise 1.

VIII. Сабақты қорыту

" Bubbles " әнін жаттау.

IX.Үй тапсырмасы

Ex. 7


Тексерілді: ____________ 24-.02.2015ж







16.02.2015ж

2 ә сынып

Сабақтың тақырыбы: Ол ағаш үйде тұрады ма?

Сабақтың мақсаты: 1. th әріпінің оқылу ережесімен таныстыру.

2. Тақырып бойынша тыңдау жіне оқу дағдыларын жетілдіру.

3. Оқушыларды " Present Simple"- дің сөйлемде қолданылуын және қысқаша түрде жауап беруді бекіту.

4. "Ted's tree house" мәтінін оқу .

Көрнекілігі: суреттер, кеспе қағаздар, әліпби

Сабақ барысы

I. Ұйымдастыру кезеңі.

А) амандасу Б) сабаққа келмеген оқушыларды белгілеу

II. Тіл жаттықтыру.

ar ch tch

[a:] [tʃ]

car garden chair match

park scarf chest kitchen

lark shark cheese witch

star yard cherry watch


III. Өткен сабақты қайталау.

kitchen, living room, bathroom, bedroom

IV. Жаңа материалмен таныстыру

Today we are going to speak about the letter

th

[θ]

three mouth

thirteen tooth

thousand bath

Thursday teeth

Grammar Do I

we

you play football? Yes, I do/ No, I don't

they


Does she

he play chess? Yes, she doesn't / No, she doesn't

it

V. Жаңа сөздер өту Exercise 5.

small - кішкентай

old - кәрі

new - жаңа

apple pie -алма

bubbles - көбік, шарик

VІ. Кітаппен жұмыс

Exercise 2 Listen and tick. thirteen tooth

thousand bath

VІI. Дәптермен жұмыс

Exercise 1.


VIII. Сабақты қорыту

"Ted's tree house" мәтінін оқу .

.

IX.Үй тапсырмасы

Ex. 7


Тексерілді: ____________ 16.02.2015ж