Урок по английскому языку furniture

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Unit 7. Lesson 1.

Сабақтың тақырыбы: Furniture

Сабақтың мақсаты: " Furniture” (a shelf, bed, box) тақырыбы бойыгша жаңа лексиканы үйрену. Әріптермен танысу Nn, Oo. Ағылшын тілінің [n],[ʃ], [tʃ], [w] [ǝu], [ͻ:] ерекше дыбыстарын дұрыс дыбыстау дағдысын қалыптастыру.

Күтілетін нәтиже:

пәндік: Заттын қай жерде тұрғанын сұрау және Nn, Oo әріптерін дұрыстап дыбыстау.

Тұлғалық:. оқушы үшін жаңа болып табылатын білім алушы әлеуметтік рөлін түсіную Оқушының ағылшын тілін үйренуге қызығушылығын, жады мен зейінін дамыту;

жүйелік-әрекеттік: осы тақырып бойынша оқылған лексикалық грамматикалық материалды пайдалану.

Сабақты материалдық қамтамасыз ету:

Мұғалім үшін: CD ойнатқыш, оқу қызметіне ынталандыруға арналған смайлдар, интерактивті тақта, флэш карталар.

оқушылар үшін: оқулық, жұмыс дәптері, түрлі түсті қарындаштар, фломастерлер.

Пәнаралық байланыс: музыка, сурет, өзін-өзітану

Сабақтың барысы

І. Ұйымдастыру сәті.

-Good morning, children! How are you? (Cl. Fine thanks.) Sit down, please.

II. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.

III. Жаңа материалмен жұмыс.

Оқулықпен жұмыс.

1 –task Listen and repeat.

Alibek: Moony, look! This is my shelf.

This is my chair.

This is my box

Moony: Wow! Toys!

Alibek: This is my bed.

2 –task: Learn the new letters and new words. Listen.

Nn –nose

Oo –octopus

Track 53

N, n, n

[ n], [ n], [ n]

[ n] nose, [n] nose

[ n], [ n], [n]

O, o, o

[o], [o], [o]

[o] octopus, [o] octopus

[o], [o], [o]

Сергіту сәті

Мұғалім сәйкес дене қимылдарын көрсетіп, жаттығу өткізеді.

Clap, stamp, clap,

Stamp, clap, stamp,

Hop, bend, hop,

Bend, hop, stop,

We hop, hop, hop,

We walk, walk, walk,

We fly, fly, fly,

So high!

We jump, jump, jump,

We run, run, run,

It is fun.

Дәптермен жұмыс

1-task Match the words to the picture.

[pic]

2 – task. Draw your room. Match the words.







3- task. Colour the spaces with Oo – red and the spaces with Nn –blue.

[pic]

4- task :Trace

N___________________________________,

n____________________________________.

O ___________________________________.

o____________________________________.

5 – task. Find and underline the letter Pp and Qq. Read the words.

  1. Nose

  2. Octopus

  3. Mother

  4. Pen

  5. Lion

IV. Сабақты қорытындылау.

Жарайсыңдар, балалар! Бүгінгі сабақта сендер отбасы мүшелерін қалай таныстыру керектігін Жарайсыңдар! ( Әр сабақт балаларды мақтай отырып, олардың жетістіктерін атап өту өте маңызды).