Урок английского языка на тему Welcom to the Toyland

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Урок 45

Тема: Welcome to the Toyland

Мета:

Навчальна: Навчати учнів вживанню лексико-граматичного матеріалу теми, сформувати навички і уміння іншомовної мовленнєвої діяльності (аудіювання, говоріння, читання, письма), ввести в активний словник учнів ЛО з теми «Іграшки», формувати вміння планувати мовленнєві дії із застосуванням вивченого матеріалу: модальне дієслово can та дієслово to have.

Розвиваюча: Розвивати навички монологічного та діалогічного мовлення, пам'ять, увагу та уяву, образне мислення, пізнавальний інтерес, творчі здібності учнів , уміння працювати в парах.

Виховна: Виховувати самостійність, товариськість, толерантність, виховувати бережливе ставлення до іграшок, вміння працювати в парах і в групах.

Обладнання:Комп’ютер та диск, картки із словами, малюнки по темі, Роздатковий дидактичний матеріал з теми « Іграшки» : картки для роботи в парах, картки для самостійної роботи. Іграшки, презентація до уроку,

Тип уроку:урок закріплення та систематизації знань, форма проведення: урок - подорож Welcome to the Toyland,

ПЕРЕБІГ УРОКУ

І. Організаційна частина уроку

Слайд 1

  • Привітання

  • Teacher: - Good morning, children!

  • Pupils: Good morning, my teacher!

T: - How are you , Lera!

P: - I’m fine, thank you!

How are you, Kate?

I’m fine thank you!


  • Повідомлення теми та мети уроку

  • So children try to guess what is the topic of our lesson do you remember what topic do we learn?.

Слайд 2

  • Діти дивляться на малюнки намагаються відгадати назву теми.

So children today we are going to travel to “Toyland” we will have our exercises from different toys. Впродовж подорожі ми будемо виконувати різні цікаві завдання, а за їх виконання отримувати ключик, який допоможе нам відкрити сундук зі скарбом , який нам приготували іграшкові герої. Тому ви повинні бути уважними , активними та старанними.

  • Фонетична зарядка

  • Слайд3



  • And first our ex. Is from Mr. Frog. Містер фрог просить вас знайти загублені слова він розгубив слова на такі звуки__________________ в різних рядках, допоможіть йому знайти потрібні слова в кожному рядку.

Hat, cat, bat, ball, sat

Doll, small, tall, car

Get, let, toy, met

Day, bike, play, grey



Учитель спонукає учнів повторювати. Учні читають слова Учитель спостерігає за тим як діти повторюють і старається виправити вимову кожного учня.

Well done my dear children Mr. Frog іs very happy.

We get a key.

Слайд 4

  • Мовленнєва зарядка

  • Oh, children look who is it? ( Snow White ) Діти подивіться Білосніжка принесла нам завдання давайте допоможемо Білосніжці вставити пропущені букви в слова за це ми отримаємо винагороду.

  • So children you should fill in the missing letters

  • На дошці малюнки з словами в підписах пропущена одна буква діти повинні знайти пропущену букву і прикріпити її на малюнок. Діти виходять по одному від кожної команди, прикріплюють пропущену букву на малюнок.

  • D_ll Tr_in

  • B_ll Pl_ne

  • T_ddy Doll’s h_use

  • C_r Doll’s dr_ss



Well done you worked good! Look the Snow White gives you a key.



ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

Слайд 5

  • Діти давайте пограємо гра “Try To Guess What Toy is itдля активізації дітей. Діти з закритими очима відгадують яку іграшку дістали з коробки.



  • Перевірка домашнього завдання



  • Слайд 6

Діти розповідають заздалегідь приготовані розповіді про свою улюблену іграшку

  • А нам час подорожувати далі і наступне завдання нам приніс Тедді

  • Робота в командах ( діти поділені на 3 команди)

Слайд 7

  • Поєднати пари

  • My doll can dance

  • My teddy can sing

  • My chimp can climb

  • My cat can jump

  • My bird can fly

  • Well done my dear, we get a kea.

It was good! Take a key!

А ми подорожуємо далі і нам час розім’яти ніжки.

  • Фізкультхвилинка.

  • Слайд 8

  • Діти відтворюють рухи під відео супровід

  • Look children the car and we have another ex.

  • The wheels on the bus goes round and round”



  • Ознайомлення з новими лексичними одиницями. Відпрацювання монологу з опорою на малюнок



  • Слайд 9

  • We have got an ex from Peppa Pig Вона хоче розповісти нам про свою улюблену іграшку , але забула де - які слова. Допоможіть їй будь ласка. (Робота в командах) діти розбиті на 3 команди 1- команда описує ведмедика; 2 – ляльку; 3- Пеппу.

  • Fill in the missing words

  • Dark, blond, two, one lovely, nice, dance, jump, sing

  • This is a … .

  • It has got … hair.

  • It has goteyes.

  • My … has got a … nose.

  • My … has got a …face.

  • It can …

  • Excellent !

  • Слайд 10

Один представник від команди читає складені речення.

  • Тренування в застосуванні лексичних та нових граматичних одиниць.

  • Look children get a new ex It’s from Zippy

  • Write down the missing words

  • He, she, it, I

  • Look at Kate … can dance.

  • Look at Ted … can run.

  • Look at frog … can jump.

  • I can run and jump. But … cannot swim.

So we get another key!

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Домашнє завдання.

Draw your favourite toy and describe it

Підбиття підсумків уроку

Що ми робили сьогодні на уроці? Що вам найбільше сподобалось?

So children we get all the keys let’s try to open our box. And we have sweets for you. So children count your cards. How many cards do you have? Виграє та команда в якої більше карток.























Урок на запрошення

Welcome to the Toyland”

2 клас [pic]

[pic]

[pic]