Сынып: 8
Пәні: English
Өткізу күні: 12.01.16.
Сабақ 33.
Тақырыбы: Жануарлар мен өсімдіктер.
Мақсаты: Оқушыларды Қазақстандағы жануарлар мен өсімдіктер туралы әңгіме құрастырып, өз бетімен жұмыс істеуге баулу, білімін арттыру және олардың жалпы дүние танымын кеңейту, табиғатты сүюге тәрбиелеу.
Сабақтың көрнекілігі: оқулық, дәптер, карточкалар, бағалау парағы
Күтілетін нәтиже:
А) Өсімдіктер және жануарлар туралы айтып бере алады.
B) Маңызды тақырыпты таба алады.
С) Топпен жұмыс істей алады және ағылшын тілінде тақырып бойынша сөйлей алады.
Уақыт
Сабақ кезеңдері
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Ұйымдастыру түрлері
Бағалау
Қолда-ныла-тын модуль
2 мин
Ұйымдастыру кезеңі/ Амандасу.
Work in groups of three.
Амандасады.
Үш топқа бөліну
How are you? Are you ready to work?
Амандасады.
Топқа бөлінеді
формативтік
СТО
Психолог. климат
5 мин
Checking homework
Сөздік диктант
Word diktation
Education, primary school, secondary, private, reform, method, compulsory, curriculum, uniform, infant school.
жазады
Жекедара жұмыс
3мин
Мозговой штурм
Пробуждение интереса к полученной информации.
Do you like animals? Classification of animals (wild and domestic)
Тақырыпқа шығу және сабақтың мақсатын ашу
сұраққа жауап береді, сабақ мақсатын қояды
фронтально
формативтік
Использование новых технологий
2мин
Жаңа сабақ
Phonetic drill
Flora and fauna.
What a rose can you say
A rose can say I love you
And want you to be mine,
a rose can say I thank you
For being so very kind.
Write down
Repeat the sounds
[ou], [әe], [ei], [ai]
формативтік
Обучение талантливых и одаренныx
7мин
Reading.
Создание условий для проявления саморегуляции.
Read the text about saquaro cactus (БББ кестесі)
Read the text and
complete the chart
Топтық жұмыс
формативтік
обучение тому как учиться.
атмосфера сотрудничества
15мин
Speaking.
Game: Who is quicker?
Организует работу по осмыслению содержания новой информации.
Who can find the most animals?
wolfisharkangaroowleopardog
Make up a short dialogue
Match the line A with line B
find the most animals
Диалог құрастырады
байланыстырады
Топтық жұмыс
формативтік
Обучение тому, как обучаться. Обучение талантливых и одаренных.
4мин
Развитие навыков саморегулирования
Writing.
Guess the crossword and write in your notebook
Work in pairs
Жұптық жұмыс
формативтік
атмосфера сотрудничества
4мин
Рефлексия
синквейн
Анализ, творческая переработка,интерпретация изученной информации
Бес жол өлең: animal
Write and say (бағалау парағы)
Топтық жұмыс
самооценка/ взаимооценка
СТО
атмосфера сотрудничества
3мин
Үй жұмысы
Қорытынды
Тапсырма береді Describe your favourite flower, animal or plant
- Tell about animals of your region
- Tell about animals problems
Do you like our lesson?
Жазып алады
Жекедара жұмыс
Обучение тому, как обучаться. Обучение талантливых и одаренных.
Бағалау парағы
Аты жөні
Сөздік диктант
Мозг штурм
Мәтінмен жұмыс
Диалог құрастыру
байланыстыру
Кроссворд шешу
синквейн
қорытынды