Конспект урока з англійської мови Я, моя родина та друзі(5 клас)

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Урок №11

Тема: «Узагальнення з теми «Я, моя сім'я та друзі»

Мета: -удосконалювати лексичні навики в усній і письмовій мови по темі «Сім'я»;
-розвивати мовленнєву здогадку, пам'ять, мислення, самостійність;
-виховати почуття любові, поваги, гордості за свою сім'ю

формувати комунікативну компетенцію учнів по темі «Сім'я»

Обладнання:підручник, відеоматеріал, Плакат «Алфавіт», тексти для читання

Тип уроку: систематизації й узагальнення знань

Хід уроку

І. Організаційний момент.

1.Привітання

ІІ. Повідомлення теми, мети уроку.

Lets start our lesson. But we dont know the theme of our lesson. . Як же ми дізнаємося тему уроку? (Учні: Вирішити завдання і виконати завдання)

3+3= (6=F) 7+2= (9=I)

5-4= (1=A) 6+6= (12=L)

9+4= (13=M) 20+12= (32=Y)

Як ви думаєте, що означають ці цифри? Правильно, це порядковий номер букв в англійському алфавіті. Let's do the task.

ІІІ. Уведення в іншомовну атмосферу

Answer my questions:

  • Have you got а sister, brother, etc…)?

  • How old is he ( she)?

  • Have you got a family?

  • What is your father’s name?

  • What is your mother’s name?

  • How many sisters have you got?

  • Have you got grandparents?

VI. Перевірка домашнього завдання.

Постановка учнями діалогу

Основна частина уроку

V. Повторення лексико-граматичного матеріалу.

1.Гра «Знайди сховане слово »

okplmotherk

hgrfatherokui

jthfsvjosonulf

ksrdaughteryw

kbrotheruhfbp

hgysisterjmng

gtyhauntglmo

hunclenyhkja

VI. Відтворення та коригування опорних знань.

My Family

Task I: read & comprehend the following story.

My name is Polly. I am ten. I am a schoolgirl. I go to school. I like learning English and playing puzzles. I would like to tell you about my family. It is neither big nor small. There are four of us.

I have got a mother. Her name is Jane. She is a teacher. She likes her work. Her hobbies are singing and shopping. My mother is fond of reading detective stories.

I have got a father. His name is Jack. He is a doctor. He is clever and hardworking. My father likes playing golf. He goes in for sport. He is fond of fishing too.

My brother Nick is small. He is only four. He likes playing toys. Usually we get on well with him.

On Saturdays and Sundays we like to be together. Last Sunday we went to the country. We had a good rest.


Task II: decide whether the following sentences are true or false, correct the false ones.

  1. Polly’s mother is a doctor.

  2. Polly has got a younger brother.

  3. Her brother Nick is a pupil.

  4. Polly is ten.

  5. There are five people in Polly’s family.

  6. Polly`s father is clever and hardworking..

  7. Last Sunday Polly’s family went to the Zoo.

VIII. Фізкультхвилинка (відео)

IX. Робота біля дошки

Впр.2,с.24

Учні виконують вправу біля дошки, учитель контролює правильність виконання завдання.

X. Узагальнення та систематизація знань.

1. Аудіювання

Учні двічі дивляться відео та дають відповіді на запитання вчителя

  • Has Jack got a family?

  • Is his family big or small?

  • Has Jack got a mum?

  • Who is his mum?

  • Has Jack got a dad?

  • Who is his dad?

  • Has Jack got any sisters or brothers?

  • Where does Jack live?

  • Has Jack got grandparents?

XI. Домашнє завдання.

Повторити ЛО Впр.2,с.24(пис)



XII. Підсумки уроку.

Кожен з вас має чоловічка , оцініть себе , як ви працювали під час уроку, поставив чоловічка на щабель від 4до 12. Thank you for your work

XIII.Мотивація оцінок