Мұғалімнің аты-жөні | Бекмуратова А.Б. |
|
Пәні | Ағылшын тілі |
Сыныбы | 2 Ә |
Күні | 2.12.2016ж |
Оқулық | «English» Алматыкітап
|
Сабақтың тақырыбы | « Ben’s family» |
Сабақтың мақсаты
| Ағылшын тілі үйренуге деген жағымды уәжділікті қалыптастыру,жаңа лексиканы енгізу.
|
Сабақтың міндеттері
|
«Ben’ family» тақырыбының мағынасын ашу, айқындау. Отбасына туыстық қатынастарға байланысты қолданылатын сөздерді үйрету. Grammar «Possesive ’s» Сөздік қорын молайту, ағылшын тілінде ойлау қабілеттерін арттыру. Оқу, жазу, сөйлеу, тыңдау және танымдық қабілеттерін дамыту. Шапшан болуға , жүйелі сөйлеуге, сөздерді дұрыс жеткізе білуге, достық қарым қатынас мәдениетіне тәрбиелеу.
|
Сабақтың типі
| Жаңа білім беру сабағы |
Сабақтың түрі
|
Аралас сабақ |
Күтілетін нәтиже
|
Оқушылар жаңа сөздер мен сөз тіркестерін сөйлемде сауатты қолдана алады.
2. Өздігінен бағалау қабілеттері анықталады алған материалдарды тиянақтай алады
3. Тәуелді зат есімдермен дұрыс жұмыс жасай алады.
|
Негізгі идея
|
тақырыпты жан-жақты іздейді сыни көзқарасы қалыптасады топтық жұмысқа әр оқушының өз ойы сақталады
|
Көрнекі құралдар
|
СД ойнатқыш, смайлдар, интербелсенді тақта, оқулық, жұмыс дәптері, улестірме тапсырмалар. |
Сабақтың барысы:
Кіріспе
Амандасу.
Топтастыру.
Ұйымдастыру кезеңі
Organization moment
T: Good afternoon pupils!
How are you today?
I want to divide you into three groups. (оқушылар топқа бөлінеді, мұғалім бағалау парақтарын таратып қояды)
Checking up the home task
What was your home task ror today?
-Your home task was to learn new words
and to learn ex. 3 p. 33
What family members do you know?
I`ll give you a crossword and you need to wirite parts of body and then you will know our new lesson.
f oot
e a r
ar m
f i nger
l eg
eye
What is the word in the middle. So today we`ll talk about family.
а) Оқушылар орнынан тұрады, амандасады.
б) Оқушылар сұрақтарға жауап береді, суреттер арқылы сөздерді естеріне түсіреді.
Оқытудағы басқару және көшбасшылық.
Фонетикалық жаттығу
Let`s begin with phonetic drill. Look at the board and repeat .
Phonic SH
sh- shadow
sh- fish
sh-shark
sh-sheep
Білу. Нақты мәліметтерді еске түсіру
Білімді жан- жақты тексеру.
Let`s begin our lesson. Look at the board.
Today will take the new theme Ben`s family. Open your copy books. Write today`s date and theme.Today we`ll talk about Ben`s family and we are going to
speak about possessive case.
Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер
Түсіну: білімді игеру.
Оқушылар ойларын ашық айтады, талқылайды
Оқушыларды жаңа білімді меңгеруге
дайындау.
T:The first, let's talk about the possessive case .
When we want to show that something belongs to somebody or something we usually add `s
Are you understand me? Now look cartoon about the possessive case.
Оқушылар ойларын ортаға салады
Сыни тұрғыдан ойлауға оқыту.АКТ-ні пайдалану
Қолдану: түсінікті кеңейту. Тақырып тұралы идея алмасады.
The next task I`ll give you a cards and you need to complete the sentence correctly.
[pic]
Оқушылар тапсырманы жеке орындайды.
Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер
Сергіту сәті
I see you are very tired. Let`s have a rest!
Daddy finger, daddy finger, where are you?
Here I am, hereI am. How do you do?
Mommy finger, Mommy finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Brother finger, Brother finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Sister finger, Sister finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Baby finger, Baby finger, where are you?
Here I am, here I am. How do you do?
Оқушылар орынынан тұрып жаттығуны орындайды
Талдау
Мұғалім бағыттаушы,бақылаушы.
Listen and read the text about Ben's family.
Оқушылар мәтінді аудио арқылы тыңдап оқуға кіріседі. Мәтінді оқып болған соң постер жасауға кіріседі.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Жинақтау
Сабақты бекіту, мұғалім тапсырма береді. Now I will give you posters and you should glue the pictures and carefully read.
АКТ-ні пайдалану
Қорытындылау
Бағалау: ойларын жинақтау
Қорытындылау
So conclude our lesson.Today you worked very well. What material did you know today? I put you marks.
Оқушылар өтілген
тақырыпты естеріне түсіруі керек.
Оқыту ушін бағалау және оқуды бағалау
Үй жұмысы
Your homework to draw your family tree ,w/b ex. 1-2 p. 30