Ұйымдастыру кезеңі
| 1.Сабақтың мақсатын түсіндіру 2.Психологиялық тренинг Сәлеметсіздер ме, қонақтар! Бейсенбі күніміз, Сәттілікке толсын. Бүгінгі алған бағамыз, Кілең бестік болсын. 3.Бағалау критерийлерін жасау Сабақтың мақсатын хабарлау. 1) Амандасу 2) Топқа бөлу 1.Көркем жазу минуты. | 1.Сабаққа назар аудару 2.Сабаққа психологиялық жағынан дайындалады. Бір-біріне деген жақсы қарым-қатынас орнатады -жапырақтарға өрнектер жазып, соның мәніне байланысты топқа бөлу.(10, 11, 12, 13) Әр топ өз санына байланысты постерге мысалдар төрттігін құрады. Түрлі элементтер |
Негізгі бөлім
| ІІІ. Жаңа сабақ. Балалар, бүгін біз көп тапсырмалар орындаймыз. Тапсырмалар дұрыс орындалған жағдайда біз математикалық керемет нақыл сөздерді оқитын боламыз. №1 Кесте бойынша есептер құрастыр және олады шығар..
Білімнің тұңғиығы бойлайтұғын, Тоқысаң жалықтыра қоймайтұғын. Ғылымдар патшасы боп дараланып, Математика қызықты тоймайтұғын.
№2 Төмендегі сандарды пайдаланып, теңдіктер құрастырып жаз. Ғылымның сырын ұғына, Шығыңдар білім шыңына. Ұқыптылық пен зеректік Жеткізеді сендерді Математика сырына. Сергіту сәті №3 Сурет бойынша есептер құрастырып, оларды шығар. Есептерге жүйрік болсаң жасыңнан Математикаға орын берсең басыңнан. Барлық ғылым саған үйір болады Досың болар табылатын қасыңнан.
№5 Есепті шығар. Сызбаны пайдаланып, кері есептер құрастыр және оны шығар. «Білім – байлық» Жалынды жастық желкені, Егеменді елдің ертеңі – Біз боламыз! Бар байлыққа білімнің негізінде қол жеткіземіз.
-Ендеше білімді болуға тырысайық! |
І,ІІ топқа карандаш, ІІІ топқа конфет, ІҮ топқа өшіргіш
-Оқушылардың оқуы, талдауы, дәлелдеуі
-түсіндіре отырып тақтада
орындайды (әр топ бір есеп құрастырады)
|
Бағалау
| - өзара бағалау - спикер бағалау қағазын толтыруды аяқтайды; - мұғалімнің бағалауы. 1.Жалпы сабақ барысын бағалау критерийлері: 1.Белсенді қатысуы :3-5 2.Топта талқылауға қатысуы:3-5 3.Дұрыс жауап беруі: 3-5 4.Топ ережесін сақтай білуі(тәртібі): 3-5 2.Өткен сабақ бойынша барлық оқушылар рефлексия қағазын толтырады Не білемін? Не білдім? Не білгім келеді? |