«Иррационал өрнектер тақырыбына жаттығулар орындау»

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына

жаттығулар орындау.


Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.

б) логикалық-ойын дамыту.

в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: пысықтау сабағы

Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.

Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.

Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс

І топ № 109(2)

2) [pic]


ІІ топ №110(2)

2) [pic]


ІІІ топ №111 (2)

2) [pic]


Постер құру:

І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті

ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары

ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу

Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.


Тест (10 мин) 3-есептен

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]

Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»

2 тапсырма- «4»

1 тапсырма- «3»

Карточкамен жұмыс:

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 32


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 100


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1) [pic]

2) (6х4) = [pic]

3) (sinx+cosx)=cosx+sinx

Толықтыр! Топтарға: 1) V= [pic]

2) [pic]

3) a [pic]



Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.

Үйге тапсырма: № 114, №115.































Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына

жаттығулар орындау.


Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.

б) логикалық-ойын дамыту.

в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: пысықтау сабағы

Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.

Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.

Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс

І топ № 109(2)

2) [pic]


ІІ топ №110(2)

2) [pic]


ІІІ топ №111 (2)

2) [pic]


Постер құру:

І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті

ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары

ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу

Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.


Тест (10 мин) 3-есептен

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]

Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»

2 тапсырма- «4»

1 тапсырма- «3»

Карточкамен жұмыс:

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 32


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 100


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1) [pic]

2) (6х4) = [pic]

3) (sinx+cosx)=cosx+sinx

Толықтыр! Топтарға: 1) V= [pic]

2) [pic]

3) a [pic]



Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.

Үйге тапсырма: № 114, №115.































Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектер тақырыбына

жаттығулар орындау.


Сабақтың мақсаты: а) Иррационал өрнектерге арналған жаттығуларды өз бетімен орындауын қадағалау және ҰБТ-ға дайындығын байқау.

б) логикалық-ойын дамыту.

в) тәртіпке,тазалыққа,шапшаңдыққа және бір-бірін тыңдай,әрі сыйлай білуге тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: пысықтау сабағы

Көрнекілігі: карточкалар, стикер,магниттер,ватман,интерактивті тақта.

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі

ІІ. Үй тапсырмасын тексеру.

Сыныпты топқа бөлу. (үш түрлі-түсті қағаздармен бөлу) І- Интеграл,ІІ- Алғашқы функция,ІІІ-Туынды Әр оқушыға бағалау парағын үлестіру.

Формулаларды қайталау мақсатында оқушылармен «Ыстық орындық» ойынын жүргізу.Оқушылар ыстық орындықта отырған оқушыға әртүрлі сұрақтар қояды. Мысалы: Жанама теңдеуін жаз, күрделі радикалдар формуласы,кейбір функциялардың туындысын тап және т.б.

Әр топқа тапсырма: оқулықпен жұмыс

І топ № 109(2)

2) [pic]


ІІ топ №110(2)

2) [pic]


ІІІ топ №111 (2)

2) [pic]


Постер құру:

І топ Интегралдар тобына : Интегралдың қасиеті

ІІ топ Алғашқы функция тобына: Алғашқы функцияны табу формулалары

ІІІ топ Туынды тобына : Туындының формулаларын жазу

Сосын оларды тақтаға шығып қорғау.


Тест (10 мин) 3-есептен

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]

Жауаптары: интерактивті тақтадан көрсетіледі.Бағалау парағына өз бағаларын қояды. Критерийлер: 3 тапсырма- «5»

2 тапсырма- «4»

1 тапсырма- «3»

Карточкамен жұмыс:

І топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 32


ІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) 100


ІІІ топ 1) [pic]

2) [pic]

3) [pic]


Қатесін тап! І,ІІ,ІІІ топ 1) [pic]

2) (6х4) = [pic]

3) (sinx+cosx)=cosx+sinx

Толықтыр! Топтарға: 1) V= [pic]

2) [pic]

3) a [pic]



Рефлексия: Бағалау парағын оқушылар тапсырады.Мен олардың парағын жеке-жеке қарастырып,журналға бағасын қоямын.

Үйге тапсырма: № 114, №115.