Қысқа мерзімді жоспар 10 кл геометрия Жазық фигуралардың кескіні

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Тақырыбы 21

Кеңістіктік фигуралардың жазықтықтағы кескіндері


Мақсаты

Тақырыпты оқу кезіндегі балалардың сезімдерін қоса талдауға мүмкіндік беру.Сөздік қорлары молаяды, тапсырмаларды орындауға үйренеді


Жалпы мақсат

Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздік қорларын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығын арттыру

Күтілетін нәтиже

Тақырыптың негізгі мазмұнын түсіну арқылы ойларын еркін жеткізе алады, ауыз екі сөйлеуге жаттығады, сөйлеу мәдениетерін жетілдіреді, топпен жұмыс істеуге үйренеді

7 модульдің қолданылуы

АКТ”, “Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер”, “Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау”, “Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету”, “Оқытуды басқару және көшбасшылық”.

Қолданылатын ресурстар

Интерактивті тақта, постер, карточкалар, стикерлер.

Сабақ кезеңдері

Тапсырма

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушылардың іс-әрекеті

Ұйымдасты-ру кезені.


Қызығушылығын ояту

Оқушыларды түгендеу

Сабақтын мақсатымен таныстыру. Бағалау парақтарын таратып беру

Топ басшылары бағалау парағын толтырады

Үй тапсырма-сын тексеру

Алдын-ала берілген тапсырмалар

1 топ «Көлбеулік проекция»

2 топ «Тік проекция»

3 топ «Центрлік проекция»

Әр топ өз тапсырмасын қорғайды,оларға сұрақ қою.

Топтар өз постерерін қорғайды.

Басқа топтар стикермен бағалайды.

Топ басшы бағалау парағына ұпай қояды.

Негізгі кезен

«Кім шапшаң» ойынын пайдалану арқылы тест тапсырмасын орындау

10 сұрақтан тұратын тест тапсырмасы. 2 нұсқа

Әр кім өз тапсырмасын орындайды,слайд арқылы өзін тексереді.

Топ басшы бағалау парағына ұпай қояды


«Өрмекші» әдісін қолдану

Әр топқа үштірлі проекцияға есеп беріледі. Өз беттерінше ақылдасып,есепті шығарады. Мұғалім тексереді.

Топтар есептерімен алмасады,әр топтан келесі топқа делегат жіберіледі.

Топ мүшелері есепті ақылдасып шығарады.Бір баланы делегатқып келесі топқа жібереді.

Топ басшы бағалау парағына ұпай қояды

Рефлексия

Қиын сұрақтар тақтасы

Оқушылар сабақ бойынша не түсініксіз болды , сол тұралы ойларын жазады.

Тикерді толтырып ,тақтаға ілу.

Бағалау


Мұғалім топ басшының бағалауы бойынша оқушыларға баға қояды

Оқушылар бағалау критерийлерін пайдаланып бағалайды


Үйге тапсырма

3,№, №7

Күнделікке тапсырманы жазу