Сабақ: қазақ тілі Мектеп:
Күні:
Мұғалімнің аты-жөні:
Сынып: 3
Қатысқандар:
Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы:
22. Мен не үйрендім?
Сабақ негізделген оқу мақсаты:
3.1.3.1 Хабарлама мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру жəне оқиға желісі бойынша суреттерді орналастыру
3.5.1.5 Сөйлемдегі сөздердің орын тəртібін
сақтап құрастыру
Сабақ мақсаттары:
Барлық оқушылар орындай алады: өз шамасына қарай қарапайым үлгілер арқылы өз ойын білдіреді
Оқушылардың көпшілігі орындай алады: қарапайым сөйлеу үлгілері негізінде өзінің күн тәртібі туралы жаза алады.
Кейбір оқушылар орындай алады: сыныптастарымен белсенді тілдік қарым қатынасқа түсе алады, өз ойын еркін жаза алады.
Алдыңғы оқу:
Модуль бойынша сөздерді қайталау
Жоспар
Жоспарланған уақыты
Жоспарланған жаттығу түрлері
Басы
2-10 минут
Ұйымдастыру кезеңі
«Шаттық шеңбері» тренингі
Мен досымды сүйемін,
Мен әлемді сүйемін.
Жақсы оқушы боламын,
Кілең бестік аламын.
Қазақ тілін үйреніп,
Еркін сөйлей аламын.
Оқушыларды түгендеу.
«Сағат неше болды?» тақырыбына шолу жасау.
Балалар, сендер тақырыптың аясында күн тәртібі жөнінде мол ақпарат алдыңдар. Күн тәртібін құру керек пе? Оның не пайдасы бар?Уақытты қалай пайдалану керек?
Тапсырма. Суретке қарай отырып «Үлкен сандық» әдісін қолдана отырып, оқушылар өз ойларын ортаға салады. (Жаңа сөздерді қолдану)
[pic]
Тренинг
Сандардың, сағаттардың суреттері
Ортасы
11-40 минут
1-тапсырма. Сұрақтарға толық жауап бере алады.
1. Сен сағат нешеде тұрасың?
2.Сен түсте не істейсің?
3. Сен кешке не істейсің?
4. Қазір сағат неше болды?
2-тапсырма. Күн тәртіптеріңізді жазыңыздар.
Мысалы: 09:00
3-тапсырма. Мезгіл, апта сөздерін септеңіз.
Сергіту сәті. Сөзжұмбақ шешу.
Интербелсенді тақта
Соңы
41-45 минут
Тапсырма «Жұптас-ойлан-бөліс» стратегиясы
бойынша«Менің күн тәртібім» тақырыбына
диалог құрастырады.
Үйге тапсырма. Сөздерді қайталау
Бағалау.
Рефлексия.
[pic] - толық түсіндім
[pic] - сұрақтарым бар
[pic] - үлгере алмадым.
Тапсырма жазылған парақшалар
Бағалау парақшасы.
Стикерлер