|
Сабақ жоспары 2-сынып Көпбұрыштың периметрі
Автор публикации: Сыдыкова Ж.К.
Дата публикации: 2016-10-20
Краткое описание: ...
Пәннің аты | Уақыты: | Кабинет: | Мұғалім | Сабақтың атауы | Көпбұрыштың периметрі | Мақсаты | Мақсаты: Көпбұрыштың периметрі жайлы түсінік беру, қалыптастыру. Есептер шығару арқылы ой-өрістерін дамыту, ойлау қабілеттерін арттыру. Дені сау, тәні таза, XXI ғасыр жеткіншектерін тәрбиелеу. Көрнекілігі: қысқы спорт ойындары: аққала соғу, шана тебу, коньки тебу, шаңғы тебу, хоккей ойыны суреттері, мақал мәтелдер. Пәнаралық байланыс: ана тілі, дене шынықтыру. | Күтілетін нәтиже | +Психологиялық ахуал | 1.Ұйымдастыру кезеңі. Қонақтармен сәлемдесу. Оқушылардың дайындығын тексеру. Қонақ күту – салтымыз. Оқып-біліп жатырмыз. Келген қонақ сіздерге Сәлем бердік жалпымыз. Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау. | Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. | Қызығушылықты ояту | Көпбұрыш – бұл тұйықталған сынық сызық. 4. Топпен жұмыс. а) өткенді пысықтау. а) I топ II топ сызықтар. Фигуралар. 1 3 5 7 2 4 6 8 10 (тақ сандар) (жұп сандар) ә) Тақтадағы сандарға назар аударайық. 1 5 7 3 6 – бір таңбалы сандар. 10 16 20 30 26 – екі таңбалы сандар. 16 желтоқсан, тәуелсіздіктің 20 жылдығын айтып өту. Барлық ел болып осы мерекені атап өткелі, тойлағалы отырмыз. Ендеше осы тойға біз де өз үлесімізді қосайық.
| Мағынаны тану | Оқулықтағы тапсырмаларды орындау. Қосымша тапсырма. Есеп құрастыр және шығар: а)Қалам – 50 теңге ә)Қалам – 50 теңге Дәптер - ?, 40 теңге арзан Дәптер - ? 40 теңге арзан Шешуі: 50-40 = 10 Барлығы - ? Жауабы: Дәптер 10 теңге тұрады. Шешуі: 50+(50-40) = 60 Жауабы:Барлығы 60 теңге.
| Сергіту сәті | Қатар-қатар тізілді үй, Алақай-алақай күлкі ылғи, Күлді бірге аққала Ерінбесең, бар қара. Ойнап жүріп көп бала Салып қойды аққала. Тез орындаған топ артындағы мақал-мәтелді оқиды. | Ой сергітеді,шашағандары басылады | Ой толғаныс | Шығармашылық тапсырма: Шаршы салу алгоритмі: 1.Түзу сыз; 2.Оның бойынан 3 см кесінді өлшеп,сал; 3.Кесіндінің ұшынан тік бұрыш сал; 4.Оның қабырғасынан 3 см кесінді өлшеп сал; 5.Кесінді ұшынан тік бұрыш сал; 6.Оның қабырғасынан 2 см кесінді өлшеп,сал; 7.Кесінді ұшынан тік бұрыш сал. | Үйге тапсырма | Дәптермен жұмыс. | Күнделіктеріне жазып беремін | Бағалау | [link]
| Бағалау парақшасын толтырады. | Кері байланыс | [pic] | Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
|
|