Тема: Якого кольору?
Мета:Повторити, закріпити знання кольорів. Активізувати, розширити знання лексичного матеріалу. Формувати уявлення про місце прикметника у словосполученні; вміння ставити запитання та давати на нього відповідь. Ознайомити з буквами Ee, Ff, Gg. Формувати вміння розпізнавати букви, писати та озвучувати їх. Практикувати у вживанні структур What colour is it? – It’sgreen. Розвивати вміння розуміти вирази класного вжитку, правильну англійську вимову; пам'ять, увагу. Виховувати культуру спілкування, інтерес до вивчення англійської мови.
Обладнання: іграшки, предметні малюнки , картки з цифрами, буквами
Тип уроку: комбінований
Хід уроку
І. Організаційний момент
1.1 Привітання. Вірш « Good morning, good morning”
1.2. Мовна розминка.
T- What is your name?( My name is …)
T- How are you?( I am fine, thank you)
T- Where are you from?( I am from Ukraine)
T- How old are you?( I am …)
2. Мотивація навчальної діяльності.
- Діти, сьогодні по дорозі до школи я отримала лист від наших друзів, які навчаються в англійській школі. Давайте відкриємо конверт і прочитаємо, що хотіли повідомити наші друзі. ( В конверті лист з надписом Welcome to our school!) Вони запрошують нас побувати у їхній школі, відвідати уроки та спілкуватися англійською мовою, бо вони не розуміють нашої мови.
3. Повідомлення теми і мети уроку.
- Сьогодні ми побуваємо в англійській школі та спробуємо побувати на місці наших англійських однолітків. Давайте подивимось розклад уроків на сьогодні.
1. Математика
2. Читання
3. Письмо
4. Ф-ра
5. Природа
6. Малювання
- Давайте подумаємо, що ми можемо вивчити на уроці математики? Читання? Письма?
Продовжить речення
Я навчуся…або
Я дізнаюся…
4. Вивчення нового матеріалу
4.1. Урок математики
- Порахуємо від 1 до 10. Тепер у зворотньому порядку.
- Порахуйте , скільки яблук на дошці ( six apples) Скільки м’ячиків? ( ten balls) Скільки ведмедиків? ( seven teddy-bears)
- Подивіться на дошку та назвіть числа (На дощці картки з різнокольоровими цифрами у різному порядку 2,5,1,6,7,9,4,10)
- What color is 1?( One is green)
- What color is 4? ( Four is blue)
- What color is 7? ( Seven is red)
- What color is 10?( Ten is orange)
- What color is 5?( Five is purple)
- Розв҆яжіть приклади та дайте відповідь англійською мовою.
3+2 (five ) 5+5( ten ) 1+7(eight ) 4+5 (nine) 1+3 ( four) 2+2(four)
4.2. Урок читання
- Подивіться на картку та назвіть букву ( Діти ланцюжком називають вивчені букви)
На дошці картки з різнокольоровими буквами.
Показати буки а, b, c, d, o,p.
- What color is letter a? ( A is purple)
- What color is letterb? ( B is red)
- What color is letterc? ( C is green)
- What color is letterd? ( D is yellow)
- What color is lettero? ( Oisblue)
- Поєднайте букву з малюнком.
A – apple
B – ball
C – cat
D – doll
O – orange
P – pensil
4.3. Урок письма
- Поєднайте велику і маленьку букви.
- Ми вивчимо нові букви. Подивіться на дошку. Слоник приніс нам букву Ее, а лягушка – Ff. Давайте знайдемо ці букви в абетці. І напишемо їх у зошиті.
4.4. Урок фіз. –ра
Фізхвилинка «If you are happy and you know it»
4.5. Урок природи
- Подивіться на дошку та назовіть предмети, які ми відносимо до живої природи. А тепер назвіть , які відносяться до неживої природи.
4.6. Перерва
- Назвати іграшку та її колір
It is blue doll.
4.7. Урок малювання
- find ball, doll, frog, cat, car.
- doll is pink, ball is blue, frog is green, cat is orange, car is red
[pic] [pic] [pic] [pic] [pic]
5. Підведення підсумку уроку
Гра « Snowballs» ( назви кольорів)
На уроці я навчився …
Я дізнався…