Қазақ тілі сабағы бойынша Аңдар тақырыбына сабақ жоспары (1-сынып)

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Сабақтың тақырыбы:

Аңдар

Мектеп: №1 Успен ЖОББМ

Күні:

Мұғалім: Арынова А.М.

Сынып:

Қатысқан:

Қатыпағандар:

Сабақта меңгерілетін

дағдылық мақсаттар

1.1.2.1 Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің

мағынасын түсіну

1.1.3.1 Хабарламаны тыңдау және мұғалімнің көмегімен

мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру, сәйкес

1.2.6.1 Тыңдаған/оқыған материал туралы өзінің қарапайым иллюстрация/заттық сурет/сызба таңдау


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар білуге тиісті:

Тақырып туралы біледі

Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:

Ысалдар келтіре алады

Кейбір оқушылар білуге тиіс:

Қосымша парақшалармен жұмыс істейді

Бұрыннан бар білімдері

Тапсырмаларды сатылай кешенді талдауды біледі.

Жоспар

Жоспарланған

уақыттар

Жоспарланған уақыт (жаттығулар)

Ресурстар

Басталуы

Ұйымдастыру кезеңі

«Менің көңіл-күйім» жаттығуы

Мақсаты: оқушылардың көңіл-күйін игере білуге және басқаруға, қадағалауға, дұрыс бағалай білуге тәрбиелеу Алдарыңдағы бланкіге өз көңіл-күйлеріңді суреттеп салыңдар .

Қызығушылықты ояту

Таныстырылым


Таныстыры

лым, суреттер.



Ортасы


Жаңа сабақ

Оқулықта берілген тапсырмаларды орындау.

Түсіндіру.

Топтық, жеке жұмыс жүргізу.

Діптермен жұмыс.

Аудио материалдарды тыңдау.

Оқулық, дәптер, үлестірмелі парақшалар, флипчарт.

Сергіту сәті

Тереңдет ойыңды,

Тiк ұста бойыңды.

Құстарға ұсайық,

Қалықтап ұшайық.

Шық алға оң қанат,

Шық алға сол қанат,

Шаршаған кездерде

Қонайық жорғалап.

Сергіту жаттығуы жазылған парақша

Аяқталуы

«Автор орындығы»

[pic]

Сөздік жұмысын жүргізу.

Үйге тапсырма: мазмұндау.

Дифференциациялау оқушыларға мейлінше қолдау

көрсетуді қалай жоспарлайсыз?

Қабілетті оқушыға тапсырманы

қалайша түрлендіресіз?

Бағалау – оқушы білімін

тексеруді қалайша

жоспарлайсыз?

Пәнаралық байланыс –

Денсаулық пен қауіпсіздікті

тексеру, АКТ

Рефлексия

Сабақтың мақсаты

мен оқу міндеттері

анық па?

Бүгін оқушылар не

үйренді?

Сабақ қалай өтті,

қандай деңгейде

өтті?



Бүгінгі сабақ кызықты болды ма?






Дифференциялау

жоспарым жүзеге

асты ма?

Тапсырмалары

сәйкес болды ма?

Уақыт дәлдігі қалай

болды? Жоспарыма

қандай өзгерістер

енгіздім?

[link]

[pic] [pic]

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1: Оқушыларды сабақтың әр кезеңінде бағалау.

2: Дарынды және үлгерімі төмен оқушылардың ерекшелігіне көңіл бөлу.

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алады ( оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?

1: Сабақтың нәтижесіне көңіл бөлу.

2: Рефлексия.

Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім ?