|
Әке мен бала . 1 сынып
Автор публикации: Досанова Г.Н.
Дата публикации: 2016-11-09
Краткое описание: ...
Пәннің аты | Уақыты: | Кабинет: | Мұғалім | Сабақтың атауы | Әке мен бала . А-Ә дыбыстары. | Мақсаты | Әңгімені оқи отырып , алған білімдерін пысықтау. ә) Оқушылардың сабақ барысында есте сақтауын, сөздік қорын дамыту, логикалық ойлауын дамыту б) Үлкенді құрметтеуге, сыйлауға тәрбиелеу. Сабақтың түрі: аралас сабақ Сабақта пайдаланатын көрнекті-құралдар:оқулық, суреттер, мақал-мәтелдер Пайдаланатын әдіс-тәсілдер: сұрақ-жауап, түсіндіру, көрнекілік
| Күтілетін нәтиже | +Психологиялық ахуал | Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. | Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. | Қызығушылықты ояту | I.Ұйымдастыру кезеңі: Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу, сынып бөлмесінің тазалығына көңіл бөлу. II.Үй тапсырмасын сұрау.Үйге тапсырманы еске түсіріп пысықтау. III.Өткен материалдар бойынша білімдерін тексеру кезеңі: IV. Мақсат қою кезеңі:Балалар мәтінді оқиық. Мәтін Әке мен бала туралы болмақ. Психологиялық дайындық Сыныбымыз тап- таза Бор да дайын тақтада. Ойымызды жинақтап, Отырайық партаға.
| Жаңа сабаққа деген қызығушылықтары оянып,ерекше ынтамен кіріседі. | Мағынаны тану | Тақырыпты ашу: әке мен бала (бейне баян) Идеялар себеті: Әке Бала
Автор туралы түсінік Автор орындығы. Ы. Алтынсарин туралы түсінік беру Бейне баян. Әке мен бала. (Болжам әдісі) Шеңбер бойы баянда (әр топтан екі оқушыны шығарып оқыту.) V. Жаңа сабақ. Мұғалім мәтінді өзі оқып береді. 1.Әңгімедегі әке мен баланың іс-әрекетін кім маған сипаттап береді? 2. Әкесі тағаны баласына неліктен алдырғысы келді? 3. Баласы тағаны неге алмады деп ойлайсыңдар? 4. Әкесі тағаны қалай пайдаға асырды? 5. Әкесі баласына қандай ақыл айтты? | Сергіту сәті | Орманда кірпі келеді, Саңырауқұлақ тереді. Кездесті, міне, керегі: Екеуі қайың астынан. Біреуі терек қасынан. Қанша олар болмақ есепте, Тоқылған салса себетке? | Ой сергітеді,шашағандары басылады | Ой толғаныс | Топпен жұыс 1.«Борт журналы» стратегиясын орындау. Берілген мәтін бойынша тірек сөздерді табады да, тірек сызба немесе сурет салады. 2. топ . Рөлдік ойын. 3 топ Қарама-қарсы элементтер» стратегиясы «Әке мен бала» әңгімесі бойынша талдау жұмыстары. 4-топ. Ағаштарды салыстыру.
| Үйге тапсырма | Мазмұнын айту 57-58 бет.
| Күнделіктеріне жазып беремін | Бағалау | [link]
| Бағалау парақшасын толтырады. | Кері байланыс | [pic] [pic] | Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
|
|