|
Әдебиеттік оқу Кітап2 сынып
Автор публикации: Абдирова А.А.
Дата публикации: 2016-09-28
Краткое описание: ...
Пәні: әдебиеттік оқу |
|
| Тақырыбы: | Кітап | Мақсаты: | Өлеңді дұрыс оқып түсіну. | Күтілетін нәтиже: | 1. Өлеңді дұрыс оқып түсінеді. 2. Өлеңді негізгі ойды таба біледі. 3. Өмірмен байланыстырып сипаттауға үйренеді. | Тапсырмалар: | Кеңейтілген: А,Б,С деңгейлік тапсырмалар.Әзірге кедергісі бар балаларға: топшамалар,кестелер,дидактикалық материал. | Әдістер: | Сұрақ- жауап, диалогтік оқыту, сыни ойлау стратегиялары, жеке, жұптық, топтық жұмыс. | Бағалау | Қолпаштау,өзін –өзі бағалау, әр топты бағалау | Сабақтың барысы | Сабақтың кезеңдері | Мұғалім әрекеті | Оқушы әрекеті | Кіріспе | Психологиялық көңіл-күй туғызу Біз де оқуға барамыз, Кітаппен дос боламыз. Жалқаулықпен өш болып, Өседі ой мен санамыз. Оқу құралдары арқылы бөліну. Дәптер, кітап, қалам, күнделік | Мұғаліммен бірге орындайды.
Топқа бөлінеді | Тұсау кесер | І. Үй тапсырмасын тексеру 1-топ Өлеңді мәнерлеп оқиды. 2-топ Ақынның ойын өз ойларымен салыстырады. 3-топ Мектептің маңыздылығын айтады. 4-топ Мақалдарын оқып, мазмұнын түсіндіреді. |
Үй тапсырмасын оқып, талдайды, дәлелдейді.
| Негізгі бөлім
| Миға шабуыл Әр топ кітап туралы мақал-мәтел айтып жарысады. 1-топ Автор туралы оқып біледі. 2-топ Өлеңді оқиды. 3-топ Кітап туралы бейне материал көреді, баяндайды. 4-топ Кітап сөзіндегі әріптен сөз құрайды. Оқулықпен жұмыс Өлеңді, топта, жұпта, үштікт оқу. Сергіту сәті Бекіту жұмысы «Жуан, жіңішке сұрақтар» сұрақтар әзірлеу. А,Б,С деңгейлік тапсырмалар және топшамалар. |
Жаңа сабақты талдайды, бір-біріне баяндайды.
Топпен, жұппен, үштікпен жұмыстанады. Сұрақтарға жауап береді. | Қорытынды
Үйге тапсырма беру
| Кері байланыс: "Сұрақтары бар қорап" -өзін –өзі бағалау -Әр топты бағалау
Түсініп оқу, «Кітап досым» өз ойын жазу. |
Кері байланысқа түсу. Өзін-өзі, топта бағалау.
Күнделікке жазады. |
|
|