План урока по математике на тему Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту

Автор публикации:

Дата публикации:

Краткое описание: ...


Сабақ: Математика

Мектеп:

Мерзім:

Оқытушының аты-жөні:Атаева Гульдана Жумабековна

Сынып:1

ортақ тақырып:Өзім туралы.

Қатысқан оқушылар:

Қатыспаған оқушылар:

Сабақ тақырыбы: 1.7 .Тыңдалған материал бойынша өз пікірін айту.

Осы сабақтың оқу мақсаттары:

1.1.1.2.Салем саған мектебім .Сөйлеу.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар:

  • Суретке қарап әңгіме құрастырады.


Оқушылардың көпшілігі:

  • Көрген материалға байланысты қызықты сөйлемдер құрастырады.


Кейбір оқушылар:

  • Тыңдалған материалдың мазмұнының негізгі ойын анықтайды.

Тілдік мақсаттар

Оқушылар:

  • Тыңдалған материал бойынша өз ойын жеткізе алады.

Пәндік лексика мен терминология: мен,менің достары, қары –қатынас,колдау, көмек көрсету,қамқорлық.

Диалог/жазуға пайдалы сөз тіркестері

Талқылау:

  • Мен кіммін?

  • Сенің досың бар ма?

  • Неліктен сен оны досың деп санайсың?

  • Досыңа сен қандай қамқорлық жасар едің?

  • Қалай ойлайсыздар, нәтиже қандай болуы мүмкін?



Жазу:

Әріптерден:Әріптердің элементтерін салу(жазылымға дайындық.

Бұған дейін меңгерілген білім

Өзі туралы түсініктері бар.



Жоспарланған жаттығулар


Ресурсы

Басы

0-3 мин



4-6мин

  • Ұйымдастыру кезеңі:

  • Шаттық шеңбер(досына жақсы тілектер айту)



  • Ой қозғау әрекеті – оқушыларға тақырыпқа байланысты сұрақтар қойып,жауаптарын талқылау

















Ортасы

7-11










12-24







25-30




  • Оқушыларға «Өзім туралы » тақырыбына әңгіме құрастыру.Әр оқушы өз әңгімесін ұсынады.Шолудың идеясын айтып, барлығы тыңдағалы түсіндіреді.

Тапсырмалар:

1 топ: «Өзім туралы.» тақырыпқа

2 сөйлем жазу

2топ: Досыңның суретін сал

3топ: Кеспе әріптерден достық сөзін құрастыр


  • Ойын «Ренжістік,достастық»

Екі оқушы ренжістік десе бір-біріне қарамай арқаларын түйістіреді, ал достастық дегенде бір-біріне қарама-қарсы бұрылып, күлімдеп қарайды












Кеспе әріптер

Фото


Соңы

30-35

Бармақтың белгісімен сабақты қорыту

Жоғары-өте жақсы,ортасы -жақсы, төмен-орташа

Геометриялық фигуралар арқылы оқушылардың білімін бағалау

[pic] [pic] [pic] [pic] [pic]



геометриялық фигуралар