Солтүстік Қазақстан облысы
Тайынша ауданы
«Леонидовка орта мектебі»КММ
Қазақ тілі және қазақ әдебиеті
пәнінің мұғалімі Агибалова Ш.Ж.
2 бөлім: Менің мектебім
Тақырыбы: Менің кітапшам!
Мектебі: Леонидовка орта мектебі
Күні, айы:
Мұғалімнің аты-жөні: Агибалова Ш.Ж.
1-сынып
Сабаққа қатысқан оқушылар саны:
Сабаққа қатыспаған оқушылар саны
Оқу мақсаты
1.1.2.1. Күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну.
1.1.3.1. Тыңдаған мәтінге (баяу қарқында) мұғалімнің көмегімен иллюстрациялар/суреттер/сызбалар орналастырып, сұрақтарға жауап беру.
Сабақ мақсаты
Барлық оқушылар:
2-бөлімде өткен тақырыптарды қандай деңгейде меңгелілгендерін көрсете алады. Мұғалімнің сұрақтарына жауап бере алады, басқа оқушыларға сұрақ қоя алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
2-бөлімде өткен тақырыптар бойынша өзара тілдесе алады. Сөйлесімдегі сөздердің орын тәртібін дұрыс сақтап қолдана алады.
Кейбір оқушылар:
2-бөлім бойынша өткен материалдарды өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңдері
Жоспарланған жұмыс
Ресурстар
Сабақтың басы
(МК) Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуы жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру.
Сабақтың ортасы
(Ө)№ 3 жұмыс дәптерімен жұмыс арқылы оқушылар сабақта алған білімдерін бекіте түседі. Өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады.
1 тапсырма. Сәйкестендір. Сұраққа жауап бер.
[pic]
2 тапсырма. Суретте қара. Жаз.
Сенде неше кітап бар? [pic]
3 тапсырма. Сана, жаз.
[pic] [pic] [pic] [pic]
4 тапсырма. Сұраққа жауап бер. Белгіле. V
Сыныпта не бар?
[pic] [pic] [pic] [pic] [pic]
Сыныпта бар.
5 тапсырма. Суретке қара. Белгіле.V
Сен мектепте не істейсің?
[pic]
6 тапсырма. Сәйкестендір. Сұраққа жауап бер.
Сен не істейсің?
[pic] [pic] [pic] [pic]
[pic] [pic] [pic] [pic]
7 тапсырма. Сұраққа жауап бар. Суретін сал.
Сенің мектебің қандай?
№ 3 жұмыс дәптері
Сабақтың соңы
(Қ) Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғыны туралы ой-пікірлерін білдіре алады.
[pic]