|
Конспект урока Жұмсақ ойыншық тігу
Автор публикации: Жуманова Б.Н.
Дата публикации: 2016-04-04
Краткое описание: ...
28.10.2015 | Еңбекке баулу | 17- сабақ | 4- «А»- сынып | Сабақтың атауы | Жұмсақ ойыншық тігу. Материалды дайындау. «Ат» ойыншығын жасау. | Мақсаты
| Жұмсақ ойыншықтар жасаумен таныстыру.оқушыларды матадан жұмсақ ойыншық тігу технологиясымен таныстыру. Оның дене пішімін, өзіне тән ерекшелігін анықтауға, оқушыларды шыдыамдылыққа икемділікке, еңбек ете білуге тәрбиелеу. . | Күтілетін нәтиже | Матаны пайдаланып жұмсақ ойыншық тігуді үйренеді. | Сабаққа керекті құрал - жабдықтар | Бір түсті тоқыма , жүн немесе жартылай жүн мата, мақта, ине, жіп, қайшы. | Психологиялық ахуал | Психологиялық дайындық Біз балдырған баламыз, Құстай қанат қағамыз. Дүниені аралап, Оқып білім аламыз. | Оқушылар шеңберде жиналып,мұғаліммен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді. | Мағынаны тану
| Қызығушылықты ояту Жұмсақ ойыншықтар жасап үйрену.
[pic] [pic] | Сабақ барысында оқушыларға ойыншықтардың тігілу техникасы жайлы мәлімет беремін. Сонымен бірге ол қанша және қандай бөлшектерден тұратынын дайын үлгіні көрсету арқылы түсіндіремін. Панноны қандай мақсатта қолдануға болатынын айтамын.Оқушыларға қандай қол тігістерінің түрі бар екендігі жайлы сұрақ қойып, панноның қиғаш тігіс арқылы орындалатынын түсіндіремін. Қиғаш тігістің сыртқы түрі сабақ тәріздес көрінеді. Тігіс солдан оңға қарай және керісінше оңнан солға қарай орындалады. 1см- де 2-3 тігіс тізбегі болады. | Сарамандық жұмыс. | Оқулықпен жұмыс. Алдымен қалып үлгіні қолданып бөлшектерін қиып, дайындап алады. Аттың кеудесін теріс бетінен тігіп, мақта толтырып, ұсақ бөлшектерін желімдейді. Жұмысты оқушылар өздігінен орындайды.Оқушылардың жұмыстарны тексеріп, кемшіліктерін түзетуге көмек беремін.
| Сергіту сәті | Орманда кірпі келеді, Саңырауқұлақ тереді. Кездесті, міне, керегі: Екеуі қайың астынан. Біреуі терек қасынан. Қанша олар болмақ есепте, Тоқылған салса себетке? | Ой сергітеді,шашағандары басылады | Ой толғаныс | Ат туралы қандай мақалдар не білеміз? |
| Үйге тапсырма | Аяқтау . | Күнделіктеріне жазып алады. | Бағалау | [link]
| Бағалау парақшасын толтырады. | Кері байланыс | [pic] | Смайликтерді өзі қалаған нұсқаға жабыстырады |
|
|