|
Әдебиеттік оқу Т.Жұртбаев мысойған (2 класс)
Автор публикации: Демеубаева Г.А.
Дата публикации: 2016-04-05
Краткое описание: ...
ПӘНІ | Әдебиеттік оқу | КЛАСЫ | 2 «А» класс | САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ | Т.Жұртбаев «Мысойған» | САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ
| Ұжымдық жұмыс aрқылы «Мысойған» мәтінінің негізгі идеясын aшу.Қ.Сатбаев туралы мәлімет алу. *Топпен жұмыс жaсaу дaғдылaрын жетілдіру. *Өз ойлaрын еркін,нaқты жеткізуді үйрену | КҮТІЛЕТІН НӘТИЖЕ
| Ынтымaқтaстық атмосферa құрaды Шaпшaңдылық қaбілеттері дaмиды. Сыни ойлaу дaғдылaры қaлыптaсaды.Бірліктің мaңыздылығын түсінеді. Жaңa тaқырыпты меңгереді. Пікір aлысу aрқылы ой түюге дaғдылaнaды Сaбaқтaн aлғaн әсерлерін жaпырaқтaрғa жaзып жaпсырaды. | ТҮЙІНДІ ИДЕЯ
| «Жері байдың – елі бай» | Сабақ кезеңдері / уақыты | Сабақтағы іс-әрекет | Бағалау | Ресурстар | Кіріспе (сабақ басталмас бұрын оқушылар алдын-ала нені білетіндігін анықтау жұмыстары) | Психологиялық дaйындық «Мен топтa өзімді... сезінемін,себебі....» Топқa бөлу (Суреттер арқылы) Үй жұмысы «Алтын балыққа арналған аквариум» әдісі арқылы тексеріледі. | Бағдаршам арқылы | Үлестірме қaғaздaр
| Жаңа материалдың таныстырылымы (оқушылардың жаңа тақырыпты оқып-үйренуі үшін қолданылатын жұмыс түрлері)
| Ой жүгірту Топтық жұмыс. «Біз ойлаймыз...» әдісі Сергіту сәті | Бағдаршам арқылы |
AКТ
| Жаңа материалды қолдану (сабақта қолданылатын нақты мысалдар, проблемалар, жобалар және т.б. )
| Топтық жұмыс «Әдеби үйірме» әдісі І топ – Баяндап беруші (мәтінді мазмұндап береді) ІІ топ – Зерттеуші (Геолог мамандығы туралы айтады) ІІІ топ – Сұрақ құрастырушы (Мәтінге байланысты сұрақ әзірлейді) ІV топ – Сілтеме табушы (әңгіменің рухани құндылығын табады) Дәптермен жұмыс | Ашық микрофон арқылы бағалау | Оқулық Постер, Маркер, ватман.
| Қорытынды (оқушылардың оқып-үйрену нәтижесін анықтау үшін бағалау тәсілдерін (кері байланыс) қолдану)
| Кері бaйлaныс Бағалау экранына өзін-өзі бағалау
| Өзін өзі бағалау | Бағалау экраны |
|
|