Мақсаты СТо технологияларын қолдана отырып, жаңа сабақты меңгерту. Есте сақтау қабілеттерін дамыту.
Күтілетін нәтиже:
Сыни ойлау дағдылары қалыптасады. Жаңа сабақты меңгереді. Есте сақтау қабілеттері артады.
Кіріктірілген модульдер
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқу үшін бағалау. Ақпараттық-коммуникациялық технологияларды қолдану. Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқушыларды жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту. Оқудағы басқару және көшбасшылығы.
Кезең
Уақыт
Мұғалімнің іс-әрекеті
Оқушының іс-әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Кіріспе бөлім
2 минут
2 минут
5 минут
Топқа бөлінуге нұсқау жасау
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
«Миға шабуыл» әдісі арқылы өткен тақырып бойынша сұрақ қою
Джиксо әдісі арқылы 1,2,3,4 санау арқылы 6 оқушыдан 4 топқа бөлінеді.
«Шаттық шеңбер» құрып, бір-бірлеріне тілектер айтып, «Ризамын» әнін айтады.
Қойылған сұрақтарға жауап беру арқылы өткен тақырыпты естеріне түсіреді. 1 ден 10 ға дейін, 10 нан 1 ге дейін санап береді.
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау
Таратпа қағаздар
Жаңа сабақ
таныстырылымы
5 минут
«Ой қозғау» стратегиясы бойыншсуреттердіңмағынасын ашу арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашу
топта талқылап, мағынасын ашу арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашады
[pic] [pic]
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау.
Интербелсенді тақта
Жаңа сабақты қолдану
5 минут
«Автобус аялдамасы» әдісі бойынша топтық жұмыс орындату
Берілген параұшадағы есепті ортаға ойларын салып, пікір таласады. Автобус секілді тізбектеліп, бір-бірлерімен пікір алмасады
[pic]
[pic]
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау
Парақшалар
Қорытынды
5 минут
«Зымыран сұрақтар» әдісі бойынша жаңа сабақты қорытындылау
«Сұрақтар» оқулықпен жұмыс жасайды
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау
Оқулық
Бағалау
3 минут
Ауызша мақтау, мадақтау арқылы формативті бағалау
Мақтау, мадақтау сөздерді есту арқылы ынталанады
Рефлексия
3 минут
«Не білдім? Не білгім келеді?» кері байланыс орнату
Үй тапсырмасын беру
Тақырыпты қалай түсінгенін айтады